1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa Konsola? Czy się opłaca?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Nerdox, Październik 16, 2012.

1. Nerdox

Nerdox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stolica Nauk Ogrodniczych.
    Witam wszystkich, mam pytanie tego typu posiadam konsole Xbox 360 Elite 120gb + WIRELESS N NETWORKING ADAPTER + 2 pady + 12 gierek czy opłaca mi się to wszystko sprzedać i kupić nowego xboxa slim 250gb?

Jak tak to proszę mi wycenić ile by kosztowały moje przedmioty
    12 gierek = NBA 2k11,NBA 2k10,Test Drive Unlimited 2,AC Brotherhood,NFS Hot Pursuit,Mafia II,GTA IV+Dodatki,UFC Undisputed 2010,Need for Speed™ SHIFT,
    Red Dead Redemption,NBA Live 10,Alan Wake.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Futami

Futami Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    3m
    To zależy w jakim celu chcesz kupować nowego xboxa? Ja bym nie sprzedawał skoro ten jest działa. Sam miałem do wyboru kupno Slima lub Phata i wybrałem to drugie.

4. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    jeżeli chcesz kupić slima tylko dlatego że ma wireless wbudowane to uważam to za bezsensowne

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Ja bym został przy Elite :) sam mam taką tylko na płycie głównej Falcon od ponad 3 lat i nie zamienił bym jej na slima :)

6. Dzemba

Dzemba Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    co prawda moj stary xbox delikatnie nie dziala i kupilem nowego slimma za 999zl z fifa 13 wiedzminem 2 i forza 4, nie zaluje bo uwolnilem sie od kabli xbox jest cichutki i mam 250gb dysk a nie jak wczesniej 20... Jezeli dziala to po co chcesz sprzedawac? i kupowac nowego?

7. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Też miałem ostatnio ten sam dylemat :)
    Ale postanowiłem ,że swojego poczciwego PHAT-a zostawiam a kupię PS3 aby mieć porownanie.
    Jedna konsola zostaje do gier online,druga do offline.

Wczytywanie...

Poleć forum