1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa konsola od Sony i Microsoftu za 2-3 lata

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Aras64, Czerwiec 29, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    David Reeves z Capcomu twierdzi, że nowa generacja konsol pojawi się o wiele wcześniej niż wszyscy tego oczekują.

Dwa, góra trzy lata. Właśnie tyle daje David Reeves Microsoftowi i Sony na premierę nowych konsol. PS4 i Xbox 720 (to oczywiście nazwy nieoficjalne) miałyby, zdaniem jednego z szefów Capcomu, pojawić się na rynku już w 2012 lub 2013 roku. Wprawdzie Microsoft twierdzi, że Kinect przedłuży życie XBoxa 360 o kolejne pięc lat, ale kto wie, może David Reeves wcale się nie myli.

Jako były pracownik Sony (przez 14 lat pracował dla Sony Computer Entertainment Europe) doskonale zdaje sobie sprawę z rozwoju technologicznego i bezustannego postępu, który on wymusza.

- Capcom jest zdecydowany i przygotowany do obsługi nowych technologii - powiedział Reeves w odniesieniu do Kinecta i Move. - Odbieramy to jako kolejne sygnały do tego, że wkrótce nadejdzie kolejny cykl w życiu konsol. Podobnym sygnałem jest nadejście ery 3D. Na tych technologiach wyczerpują się jednak możliwości obecnej generacji. W ciągu dwóch lat powinniśmy być świadkami nowego starcia tytanów. Możesz zawsze poczekać kilka miesięcy by zaimplementenować coś nowego, ale zawsze musisz mieć ustalony termin przełomowej zmiany - twierdzi Reeves. - W przeciwnym razie przegapisz właściwy moment.

A Wy jak uważacie? Czy za dwa lata możemy się spodziewać nowej generacji?

źródło: http://www.gram.pl/news_8Q7hHO22_PS4_i_XBOX_720_pojawia_sie_za_dwa_trzy_lata.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Wcale mnie to nie zdziwi, ale obecna generacja nadal będzie w grze :D

4. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Moim zdaniem Microsoft nie wprowadzi nowej konsoli za dwa lata, bo musi zarobić na nowej 360-tce oraz na Kinectcie. Sony natomiast wprowadziło płatności za PSN Plus, więc też trochę kasy muszą na tym zarobić. 4 lata to minimum do nowej generacji konsol, zwłaszcza, że obecna generacja pociągnie bardzo wymagającego CryEngine3.

5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    No kurde to teraz nie wiem czy opłaca mi się kupować nowego X360 ; /

6. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    niko nie słuchaj tego,to jest jak wróżenie z fusów heh

7. castro

castro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeżeli masz już starego ,to nowy może przyciągnąć co najwyżej wbudowanym wifi . Dla mnie to za mało ,żeby dokładać do niego . Trzeba mieć na prawdę mało innych wydatków żeby sobie zmienić na nowego tylko dlatego ,że fajnie wygląda ;)
    Osobiście jadę na xenonie i wbrew temu co ciągle czytam nie mam żadnych problemów ,oprócz tego że kiedy nie ma w napędzie płyty to tacka ma problem z wysunięciem, dlatego cały czas mam jakąś płytę w napędzie i problem znika .

8. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Na starym (Falcon) wyskoczył RROD jak coś ; )

9. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Może i pociągnie, ale co to za "Full hd gaming" skoro ten cry eng3 będzie w rozdzielczości 1024x768 aax2 ? Jak najszybciej nową generacje prosimy, bo konsole są w czarnej ***** w porównaniu do pc'tów.

10. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Zgadzam sie ; )

11. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    E tam, w czasach złotej ery PS2 i xboxa też były o wiele lepsze i mocniejsze PC-ty a mimo to na ps2 wychodzą gry do dzisiaj, zawsze tak będzie bo kompa można by na dobrą sprawę modernizować co 3-5 miesięcy a konsolę się ma jedną dokąd rroda nie złapie :). Na początku myślałem że wejdę w newsa a tam znowu onet, ale jednak nie. Dla mnie i tak farmazon.

12. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    Lać na piece-no to lece

13. hazard

hazard Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bytom
    A ja wam mówię że coś w tym może być, wszystko idzie do przodu. Po za tym jaki cel miał by gościu żeby siać takie plotki?

14. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Taki news w sumie bez sensu. Nawet jeśli to prawda i rzeczywiscie za dwa lata pojawi się nowy sprzęt to i tak minimum następne dwa będzie się rozkręcał. Spójrzcie choćby na PS3, przez pierwsze dwa lata było zaledwie pare wartych uwagi gier (i masa w zapowiedziach) dopiero teraz na dobrą sprawę się rozkręciło. Z nową generacją może być podobnie, gry są coraz bardziej rozbudowane i produkcja wymaga więcej czasu. A 360tka z tego co widać będzie jeszcze długo wspierana. Także nie martwi mnie to wcale.

15. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    No nie powiem ciekawa informacja, ale nie wierze w to. Tylko puste spekulacje bez żadnego potwierdzenia. Zresztą ta (nieoficjalna) nazwa nowego X'a... Xbox 720, jak o brzmi...

16. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No oby tak było... graficznie obie konsole juz nie zachwycaja jak powinny zachwycac next geny czyli pora na zmiany to jeden powod. Drugi to taki ze 3D za 3-4 lata bedzie jak HD dzisiaj, a ani ps3 ani xbox 360 nie radza sobie z PEŁNYM 3D bo to co narazie sony pokazało to do 3D jak z Avatara brakuje mu baardzo duzo i to samo pewnie bedzie z xbox'em. Trzeci powód to coraz wieksza dominacja PC'tow. Czwarty powód to DVD, no co jak co ale producenci gier niedługo pokaza tyłek MS bo nie beda sie meczyc z upakowaniem gry na 7Gb lub pakowaniem gry w 2-3 płytach bo to tez sa o wiele wieksze wydatki. Czyli jednym słowem: WE WANT NEW XBOX AND PLAYSTATION!

EDIT: Zastanawiam sie nad nowa nazwa xbox'a, bo z playstation to chyba normalnie Playstation 4 ale z xboxem? 720 troche dziwne to bo co jak bedzie nastepna generacja? Xbox 1440? Wiem ze to daleeka przyłosc ale na zapas tez trzeba myslec . A moze poprostu Xbox 3?

17. 2charlie

2charlie Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    warszawa
    Ja mam nadzieję że pogram z 4 lata w konsole bo 2 tygodnie temu ją kupiłem.

Zły news dla mnie :(

18. mosakPL

mosakPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Spokojnie. Wg mnie to jakaś plotka. Jak by miał być nowy xbox, to dlaczego wypuścili by tego niby "Slima"?

19. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Znowu się zacznie "kupować czy nie" Oo... Ludzie ja kupiłem xboxa 1 jak już 360 była z 4 mce w sprzedaży... Zanim ona się przyjęła to sobie wygrałem wszystkie tytuły z 1ki. A 360 dalej raczkowała ;)!

Co do pcta - zmiana sprzętu co MAX rok obowiązkowa dla entuzjasty "wodotrysków w grze". 1000zł minimum ;) Konsola: raz na 3-4-5 lat, 1000 zł + gry.

20. mosakPL

mosakPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Co rok? Wątpie. PC to studnia bez dnia. Dziś kupujesz karte g. a jutro już jest lepsza...:rolleyes:

21. DjKwaku

DjKwaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Piekary
    a mysle ze to prawda :) i mam taka nadzieje ze tak :)

X juz dosc dlugo jest na rynku, Kinect moze faktycznie przedluzy zywotnosc X 360 o 5 lat ALE konsola robi sie slaba i o ile kinect bedzie dla X360 odnowieniem to nie znaczy ze nowa konsola nie jest potrzebna .. standard DVD juz nie wystarcza ... rozdzielczosc FULL HD to tylko w grach Arcade , pecety zaczynaja lamac nasze konsolki pod wzgledem grafiki ( tak wiem ze nie tylko to jest wazne )

osobiscie czekam na nowa generacje ... ta ktora mamy juz dawno nie ma co nazywac NEXT GEN , podzespoly maja swoje lata i trzeba cos zmieniec, sam silnik gry i optymalizacja kodu nie pomoga konsoli jezeli sprzet ma swoje lata

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum