Nowa konsola oraz zbanowany dysk -achievement

Siszunia

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Indiana Jones 2 sawy działają po odzyskaniu tag przez xbox live. Nie mam natomiast odkrytych achievement-ów czy muszę to co zdobyłem do tej pory na starej konsoli zdobyć od początku ??
 

radzion18

Użytkownik
Użytkownik
Osiągnięcia zdobyte po banie chyba nie przechodzą
 

biperus

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiście że musisz wszystko od nowa nabijać. Ponieważ podczas bana nic nie przechodzi ... :)
 

5HOOGUN

Banned
Ja mam takie pytanie, teraz mam 3 razy więcej GS niż jak podłączyłem x'a ostatnio pod live, jakbym teraz podłączył to gamertag zdąży się zaaktualizować zanim dostałbym bana? Chodzi o to czy przy odzyskiwaniu profilu z xbl na nowej konsolce już po banie, byłby wstanie odzyskać mój aktualny wynik.
 

radzion18

Użytkownik
Użytkownik
Raczej nie powinieneś dostać bana bo obecnie nie ma fali. Najlepiej zadzwoń na infolinie M$ powiedz, że chcesz kupić konsolkę na allegro i chcesz się dowiedzieć czy ma ona jeszcze gwarancję, podasz serial konsoli i wtedy powiedzą Ci czy masz bana czy też nie :)
 

5HOOGUN

Banned
Raczej nie powinieneś dostać bana bo obecnie nie ma fali. Najlepiej zadzwoń na infolinie M$ powiedz, że chcesz kupić konsolkę na allegro i chcesz się dowiedzieć czy ma ona jeszcze gwarancję, podasz serial konsoli i wtedy powiedzą Ci czy masz bana czy też nie :)
Dzwoniłem parę dni temu z identycznym tekstem, koleś powiedział że gwara standardowa mi się skończyła, ale mam gwarę na rroda i e74* więc flagi ani bana nie ma :) (chyba :D)
 

radzion18

Użytkownik
Użytkownik
Dzwoniłem parę dni temu z identycznym tekstem, koleś powiedział że gwara standardowa mi się skończyła, ale mam gwarę na rroda i e74* więc flagi ani bana nie ma :) (chyba :D)
Jak tak mówił to możesz spokojnie się podpiąć na chwilę do live'a
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Chyba :D
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Jak tak mówił to możesz spokojnie się podpiąć na chwilę do live'a
gówno prawda! znajomy gral przed fala, miesiac temu dzwonil do nich sprawdzic czy ma gware, nawet dysk dostal nowy a teraz polaczyl sie z LT i ban wiec nie jest to metoda 100% pewna.
 

5HOOGUN

Banned
gówno prawda! znajomy gral przed fala, miesiac temu dzwonil do nich sprawdzic czy ma gware, nawet dysk dostal nowy a teraz polaczyl sie z LT i ban wiec nie jest to metoda 100% pewna.
(sory za mega inteligentny post ale..)

nawet mnie nie ******aj :D miałem nawet plan wrócić do oryginal FW i grać na oryginałach ale jak mi wpierd##ą bana po podłączeniu to mam zonka :(
 

Siszunia

Użytkownik
Użytkownik

Do góry Bottom