1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa konsola-uszkodzona plomba

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez SErek, Styczeń 21, 2009.

1. SErek

SErek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    :confused:Witam, kupiłem nową konsole Elite nówka ze sklepu nie dla idiotów oryginalnie zapakowana itp. zdjałem faceplate bardzop delikatnie i okazało sie ze na rogu plomba ma braki tj malutki kawałek jest oderwany?????Czy to oznacza koniec gwarancji???? (napewno nie uszkodzila sie przy zdejmowaniu panelu):(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zrób fotke

4. SErek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no brat zabrał aparat w gory a jak telefonem probowałem to guzik widac ( lichutka komóra) to tak wyglada jakby na jednym z boków plomby brakowało małego kawałeczka:(

5. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    no to jak masz takie cos to moim zdaniem idz z tym do sklepu ale nie wiem czy ci przyjma bo moga powiedziec, ze to ty zrobiles ;/ takie sprzety to trzeba sprawdzac na miejscu niestety

6. Grinch

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jesli plomba nie jest przerwana ani pogieta to sie nie przejmuj.

7. SErek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wydaje mi sie ze do media nie ma co isc bo tam powiedza ze to moja wina nie wiem czy do microsoftu nie zadzwonic czasem sprzecior kipiłem dzisiaj i dupa.

8. Grinch

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    to zadzwon zapytaj, nikt cie nie zje za to ;)

9. damianwroc

damianwroc Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To idź tam i powiedz, że wgrałeś nowego dasha i tną się gry, lub napęd świruje.. wymyśl coś, nie wspominaj nic o plombie. Nawet nie zauważą, a konsole Ci pewnie wymienią :)

10. Kamil24

Kamil24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Od daty kupna masz 14 dni na wymiane sprzętu w MM jak coś nie działa do 14 dni możesz wymienic:D
    Zrob jak pisze damianwroc i dadza Ci nową konsole.
    Ale masz na to 14 dni bo potem juz tylko gwarancja MS.

11. zciwo

zciwo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Spoko, dużo nowych konsol ma kiepskie srebrne plomby. Czasem wyglądają jakby już były zrywane na ciepło.

12. Monk666

Monk666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tak sobie przez przypadek zobaczylem ten temat i postanowilem ze i ja sprawdze swoja . Okazało sie ze tez nie jest ona w pelni kompleta!!!! Konsoli juz nie wymienie bo ma ze 2 miesiace ( w zasadzie to konsola siostry)i teraz kurcze nie wiem czy microsoft uzna gwrancje jakby co?

13. Młody

Młody Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ..::Kraków::..
    Ludzie jak sprzedają taką konsolę to raczej gwarancji nie będziecie mieć ważne że konsola chodzi sam mam xbox 360 elite i gdy kupiłem go w Saturnie za około 1290zl to od razu w ten sam dzień przerobiłem go wgrałem oprogramowanie ixtreme 1.5 i mi wszystko działa.

14. smiti

smiti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chorzów
    A co nas obchodzi twoja historia o wgraniu Ixtreme ? To temat o plombach, nie każdy chce przerobić konsolę.

15. Monk666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No właśnie. Mowa tutaj o nieprzerabianej konsoli.Wydaje mi sie ze oni specjalnie daja takie lipne plomby zeby nawet jak masz nieprzerabiana to ci powiedza ze odklejałes i dupa blada. Czlowiek wydaje te kilka stówek i cieszy sie ze niba ma ta gware a jak co do czego to teraz mam stracha czy aby nie przepadla mi gwarancja.
    Czy ktos wysyłał konsole z niekompletna plombą? (lekko uszkodzona a nie podarta w 15 miejscach):DD

16. Młody

Młody Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ..::Kraków::..
    smiti może i ty nie przerabiasz konsoli bo masz kasę na oryginały ale ja nie mam zbytnio kasy żeby dawać po 200zl za grę to wole 6h pobierać z neta i mieć za friko!.A co do gier za 150-200zl musiało by mnie pojeba....! żeby dawać tyle za grę co mogę mieć za friko i wiem ze mnie nigdy nie zbanują bo gram w trybie offine na tych piratach a nie w sieci:).

17. apekiller

apekiller Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Koszalin
    @ Młody
    czemu offtopujesz w temacie? To temat o plombach a ty gadasz, o grach, kasie i innych głupotach.

Co do tematu - wydaje mi się, że nie powinno być problemów z gwarancją, gdy plomba ma "lekki defekt" (bo uszkodzona to na pewno nie jest).

18. marwol

marwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    sorry za offtopc ale ten Młody mnie dobija. Najpierw założył głupi temat o dostawaniu bana za podłączanie x'a do neta i że on nie podłączy i nie będzie miał... hahahah nieźle musiał na tym długo myśleć. Teraz w temacie o plombach mówi, że nie ma dużo kasy i woli piracić. Czterema słowami: Ban dla tego pana!

@topic
    na moim Falcolnie z MFR z sierpnia: plomba taka nijaka, ale moim zdaniem gwarancja będzie. M$ wie jak sprawdzić czy otwierałeś konsole. Nic się nie bój gwarancja jest.

19. Monk666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    miejmy nadzieje ze sie Panowie nie mylicie dzieki za odp. pozdrówka

20. arek84

arek84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czesc, jak wyglada plomba nowej konsoli?

Ja kupilem w saturnie, konsola byla otwierana, bo paluszki byly wrzucone luzem, nie w opakowaniu, konsola zawiesila mi sie 2 razy, a raz naped zwariowal, otwieral sie sam jak go zamykalem, musialem wylaczyc z pradu, bo nawet jak wylaczylem konsole guzikiem to sie naped otworzyl... a to wszystko w ciagu 2 dni od zakupu

zdjalem przedni panel, a tam brak srebrnej plomby, jest tylko taka kolorowa, papierowa z napisem microsoft, pod spodem logo xboxa i jakies numery... czy to znaczy ze to plomba serwisowa, a nie fabryczna? i czy maja prawo cos takiego sprzedawac jako nowe?

21. KrzysiekeM

KrzysiekeM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Małopolska
    Z tego co wiem, takie plomby są dawane w konsolach od mniej więcej 30 Sierpnia 2008. Sam mam taką :)

Wczytywanie...

Poleć forum