1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa konsola XBOX 360 slim z RGH - nie działają oryginalne gry.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez damicela, Luty 13, 2014.

1. damicela

damicela Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć,

mam kłopot ze swoim Xboxem. Otóż kupiłem praktycznie nowego Xboxa z przeróbką RGH oraz kinecta. Gdy wgrałem grę Kinect Adventure gra chodzi bez problemu, ale niestety już gra Dance Cetral nie (obie gry oryginalne). Próbowałem odpalać grę z dysku jak też z płyty i w obu przypadkach jest to samo: gra włącza się, menu chodzi, ale nie chce uruchomić się sama gra(cały czas się wczytuje, tak nawet 10min i jeszcze dłużej). Grę odpaliłem na innej konsoli i chodzi bez problemu.
    Inna gra, ProEvolution Soccer (pirat-zainstalowany na dysku) włącza się i działa z pozoru normalnie, ale gra zawsze zawiesza się po kilku minutach gry, chyba nawet w tym samym miejscu.

Co może być nie tak z moją konsolą?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Dance Central działa z dysku tylko po wgraniu fixa (znajdziesz w google), z płyty nie pójdzie na Corona 4gb. PES może mieć uszkodzone pliki.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

1 osoba to lubi.
  4. damicela

damicela Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A mógłbyś dokładnie powiedzieć co to jest ten fix? O co chodzi z tą Corona 4GB? Sorry, ale jestem kompletnie zielony. To moja pierwsza konsola:)

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Corona 4GB - typ płyty głównej konsoli slim z 4gb pamięcią flash.
    Musisz wrzucić fix, aby ci ta gra zadziałała: Zippyshare.com - dc3_fix.rar
    Przerabiasz do XEX i podmieniasz default.xex

Wczytywanie...

Poleć forum