1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NOWA konsola xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kryptonian, Kwiecień 25, 2010.

1. Kryptonian

Kryptonian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Panowie mam zamiar kupić nową konsolę Xbox Arcade w sklepie typu Media Markt lub Saturn. I teraz tak, przejrzałem wszystkie możliwe wątki dotyczące tego tematu, ale mam jeszcze pytania, gdyż większość z nich dotyczy konsol używanych z możliwością przerobienia, a mi chodzi konkretnie o nową konsolę, której nie będę przerabiał.
    Wyczytałem na forum, że w zasadnicze różnice zostały wprowadzone po 2007 (wątek dotyczył wersji Elite). Ale mam jeszcze pytania:
    1. Szukać z płytą główną Jasper, tylko jak to sprawdzić (przez ten otworek w kartoniku?)
    2. Szukać z napędem Lite On ( i to samo jak to sprawdzić?)
    3. No i w końcu myślę, że im nowszy tym lepszy, więc sprawdzać datę produkcji, tylko od jakiej wzwyż (wiem, że jest to do sprawdzenia przez ten otworek w kartoniku i wydaję mi się, że właśnie od 2007 do góry najlepiej szukać, ale może ktoś jest bardziej zorientowany).

Podczas ostatniej wizyty w MM wyczytałem przez ten otworek, że data produkcji większości wystawionych tam konsol to październik 2009. Czy jest to model mało awaryjny czy należy się czegoś obawiać? Wybaczcie Panowie za te pytania, ale jako jeszcze niedawny członek ugrupowania Play Station, przesiadam się na Xbox i stąd te niepewności..

Proszę o pomoc i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    tak, szukaj jaspera. konsole z 2007 to falcony albo jeszcze starsze nawet wiec jak taka zoabczysz to sie trzymaj z daleka. liteony sa teraz w kazdej konsoli tak samo jak wszystkie sprzedawane konsole to jaspery. szukaj konsol z data produkcji po 2009 roku. ta z pazdziernika 2009 to na 100% jasper i 100% liteon. jak kupujesz w sklepach typu media markt to masz pewnosc ze to jasper bo starszych nie sprzedaja.

4. rogal_88

rogal_88 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak jak kolega wyżej. Wszędzie teraz tylko Jasperki ;)

5. xirtam

xirtam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
  6. domin147

domin147 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    tak to jasper i lieton, poniewaz 2 miechy temu kupowalem w satrurnie i jeszce nie podbilem gwaancji :D

7. KaMiL6195

KaMiL6195 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    Jeżeli interesują Cię gry typu Lego Batman i Banjo Kozie to możesz kupić ale czy nie lepiej Ci poczekać na jakąś ofertę w MM i kupić taniej (w najgorszym przypadku) bez gry , a potem pod swoje upodobania dokupić jakąś grę...?

8. xirtam

xirtam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    no wiesz, w zestawie masz też forze 3 (jak dla mnie najlepszą grę na xboxa), a także Halo odst więc 2 zawodowe gry! a cena to tylko 140zł więcej niż w sklepie (na allegro można wyhaczyć za 660zł:p)

9. GawedaS

GawedaS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    KatoVice City
    wedlug mnie ten zestaw jest dosyc dobry

zz 800 zeta nowka konsola z dwoma grami ktore jako nowe chodz po ponad 100zl

a jak dobrze pojdzie to za tamte 3 dostanie z jakies 70 -100 zł

i dysk 20g zawsze to na 2-4 istalki jest

Wczytywanie...

Poleć forum