1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nowa konsola xbox slim-problem z odtworzeniem gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez uśmiechnięta, Styczeń 20, 2013.

1. uśmiechnięta

uśmiechnięta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    problem jak w temacie- konsola ma niespełna tydzień, do tej pory wszystko działało ok. Dzisiaj nie chce mi odtworzyć płyty z grą kinect adventures, po włożeniu płyty pokazała sie informacja że trzeba pobrać aktualizację do gry, pobrałam i odtąd ten problem, pisze żeby przetrzeć płytę ściereczką, ale to nic nie daje, płyta nie jest porysowana. ktoś podpowie co można jeszcze zrobić?? Dodam że wszystkie inne płyty z grami czyta normalnie i nie ma takiego problemu

2. Lotnik421 Xbox One

3. alfamaniek

alfamaniek Banned XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk,jura krakowsko-częstochowska,okolice ;-)
    Rozumie że nie przerobiona np. na LT ,tylko "nówka" z sklepu ? Kurcze dziwny problem jak cuś...

Gra kinect adventures oryginalna? Może głupie pytanie ale... każdy także będzie miał twoją odpowiedz ,jak na tacy :tongue-new:

4. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
  5. uśmiechnięta

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsola nowa, nie przerabiana, płyta też nówka-oryginalna. Wyczyściłam pamięć podręczną, po ponownym włożeniu płyty z grą wyskoczyła mi informacja o konieczności aktualizacji-pobrałam aktualizację i dalej ta sama informacja że nie można odtworzyć gry i żeby ja przetrzeć ściereczką :/

próbowałam już nawet zainstalować gre na dysku ale też sie nie da, mogłam to zrobić od razu jak jeszcze działała :/

6. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    o jaką dokładnie aktualizacje chodzi. gry czy dasha?

7. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Aktualizacje prawdopodobnie kinecta gdy ja dostawałem to pobrałem aktualizację i gitara było. Kinecta aktualizacja pewnie.

8. uśmiechnięta

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chodzi o aktualizację gry, inne gry na kinect chodzą normalnie bez problemu

Wczytywanie...

Poleć forum