1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa konsola XBOX360 ELITE " REFURBRISH"

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez christoff, Październik 31, 2011.

1. christoff

christoff Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Znalazłem nową konsole w wersji Elite ale na opakowaniu jest napisane "refurbrish", data na konsoli 2011-05-15 ale jest to " service date".
    Mam pytanie jak jest na prawde z taką konsolą, czy jest to konsola po rebbalingu, czy płyta główna jest fabrycznie nowa a inne podzespoły jak nagrywarka była wymieniana?
    W sklepie dowiedziałem się że dostane 2 lata gwarancji producenta więcej nikt nic nie wie.
    Próbowałem sie dodzwonić do Microsoftu i wyjaśnić tą sprawę ale posłuchałem około 20 minut pedalskiej muzyczki w słuchawce wtopiło mi 15 zł z konta - konsultant nie dobiegł do słuchawki. Trudno się mówi.
    Proszę zorientowanych o pomoc w wyjaśnieniu tej sprawy.
    Pozdrawiam Krzysiek.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciejet

maciejet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gdzie kupiłeś tą konsolę? Mógłbyś podać link , jeżeli kupiłeś ją w internecie?

4. christoff

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeszcze nie kupilem ale chce kupic tylko nie wiem co to jest za wynalazek. To nie jest w internecie tylko w sklepie ;)

5. kryst16

kryst16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jest to konsola która była reklamowana zaraz po zakupie. (Lub nie długo po zakupie). Dlatego nowa data. Zazwyczaj jest po naprawie płyty głównej/wymianie płyty głównej lub jakiegoś podzespołu w serwisie producenta. Service Date to chyba będzie data tego odnowienia.
    Pewnie będzie mieć nową płytę główną i jest sprzedawana w atrakcyjnej cenie. Tylko nie wiem jak jest z jej gwarancją.
    Pewne tylko to że naprawiali ją w serwisie producenta nie długi czas po zakupie, bo wtedy właśnie wykonywany jest refurbrish.
    Klient dostaje nową a w takiej robi się refurbrish i sprzedaje/przekazuje serwisowi pośredniczącemu który dał klientowi nową.
    Jakoś tak to jest jeśli dobrze pamiętam ten termin.

6. kryst16

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No właśnie w sklepie. Komuś padła/czegoś brakowało, sklep dał nową gdyż był mały odstęp czasu od zakupu. Oni ją wysłali na serwis zrobiono jej refurbrish i wróciła do serwisu pośredniczącego czyli do sklepu który teraz ją sprzedaje.

7. kryst16

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Z tego co się wgłębiłem bardziej teraz w temat w sieci to są urządzenia które nie miały usterek technicznych tylko np. braki w wyposażeniu, uszkodzenia wizualne, zostały uszkodzone w trakcie transportu, mają jakąś rysę, zostały zwrócone przez klienta w krótkim odstępie czasu bez podania przyczyny. Taka konsola leci do serwisu producenta jest poprawiana poddawana testom jakości i sprzedawana ponownie.

Pisze coś tam o gwarancji?

8. christoff

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie czytałem gwarancji tylko gość ze sklepu mówił ze mam 2 lata gwarancji

9. kryst16

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No to spoko.Warto kupić jeśli coś taniej, zawsze to coś.

10. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Gwarancja jest tak jak normalnie,jak dobre cena to sie nie zastanawiaj :)

11. christoff

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  12. wunat

wunat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6