1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa konsola?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bellixis, Maj 17, 2013.

1. Bellixis

Bellixis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    Przymierzam się do kupna konsolki, mam 900zł, co mi polecicie, tzn kupować na allegro czy może jakiś sprawdzony sklep/serwis? Nie zamierzam piracić :p Można prosić o jakieś linki ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Jesli nie zamierzasz przerabiać kup jakiegokolwiek slima (najlepiej z dyskiem). Allegro badz nasza forumowa gielda.

4. Bellixis

Bellixis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wstępnie się rozejrzałem i mam jeszcze takie pytanie, jest jakaś różnica między tymi chipami RGH, LT 3.0 itp itd?

5. xBox.Rlz.

xBox.Rlz. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    LT 3.0 do przeróbka napędu, a RGH to przeróbka dzięki której nie bd musiał zgrywać gier na płyty, tylko na dysk konsoli.

6. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    skoro mówiłeś że nie chcesz piracić to nie interesuj się tematem rgh i LT :cool:

7. niemcz1

niemcz1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Lt gry na plytkach sobie wypalasz i grasz na xbl a rgh z pena mozesz kopiowac gra po sieci zamknieta jest juz w ustawieniach. Kup sobie ixa z media za 600zl tez ci starczy.

Wczytywanie...

Poleć forum