1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa Konsola

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez schaolin360, Listopad 26, 2010.

1. schaolin360

schaolin360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam właśnie zepsuła mi się moja stara konsola (nie do naprawienia) i planuję kupić nową konsolę tylko nie wiem czy opłaca mi się kupować xbox 360 slim bo nie wiem czy da się ją przerobić, a mam już sporą kolekcję gier z wave2 bo miałem przeróbkę ixtreme 1,5 !!

2. Lotnik421 Xbox One

3. kes

kes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie ma na razie LT+ na slima, ale niedlugo ma sie pojawic.

4. Lolek17

Lolek17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krosno
  5. schaolin360

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale nie wiadomo jaka to jest przeróbka i czy będą działać stare gry ??

6. tomigsm

tomigsm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    No narazie poczekaj ze slimem przerabia sie tylko z jednym rodzajem napedu 95xx i tylko wymiana na inny brak flesza LT+ i bedzie ale kiedy nikt nie wie ja bym poczekal bo kupisz z tym nowym napedem i bedzie lipa bo z niego sie nie dumpuje nawet klucza kiedy flash do niego podobno dopiero po 95xx widzisz jak na razie za duzo podobno.Ja osobiscie mam slim z czerca i podmienilem naped na litka i nawet dziala asb z ap25 nie nie oflagowało mi konsoli.Ale uwazam ze to jes nadzien dzisiejszy duzo kombinacij i kasy.Jak pilnie to Elite jasper zachowasz gware jak ktos przerobi go dobrze.Przy Slimie nie ma patentu na zdjecie jednej Plomby bez jej naruszania i super otwarcia obudowy ale to juz temat na inna bajke
    Pozdro

7. schaolin360

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dobra dzięki, poczekam do końca roku i zobaczę co się wydarzy i kupie albo elite albo slima
    Pozdro! :)

Wczytywanie...

Poleć forum