1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa konsola

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ja124, Lipiec 2, 2012.

1. ja124

ja124 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Całe życie pocinam na PC i postanowiłem sobie zakupić Xboxa i teraz pytanie ode mnie do was.

Co myślicie o tej konsolce ??:
    XBOX 360 SLIM 4GB NOWY/ PREZENT WYSYŁKA 24H/ROBSON (2432792649) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. smrodek11

smrodek11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. ja124

ja124 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie, że nie widziałem nic tańszego nieużywanego w tym kolorze ;/

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Są na allegro aukcje za niecałe 700 zł. Jak masz dobry komputer, to średnio opłaca się kupować konsole (moim zdaniem). Jakiś czas temu polecałbym xboxa bez wahania. Zacząłem niedawno porównywać te same gry na obydwu platformach i przekonałem się na własne oczy, że konsoli dużo brakuje to dobrego pieca. Oczywiście zabawa wciąż jest dobra.

6. tobi123

tobi123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No tak , tylko , że na dobry sprzęcior trzeba dużo wydać ;9

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    i za pol roku czy rok dolozyc bo sie nie bedzie dalo grac na full i grafika bedzie gorsza niz na xboxie, ale nie ma co durnych dyskusji zaczynac :p

8. Heejin

Heejin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dolnośląskie
  9. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    polecam kupujacego sam u niego kupywalem slima szybko i sprawnie

10. Kamirejro

Kamirejro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Siemanko . Mysle ze lepiej by ci sie oplacalo wziasc xboxa z dyskiem 250 GB bo 4 GB to troche malo raczej, by ci niewystarczylo nawet sobie zadnej gierki niezainstalujesz . Chyba ze chcesz wziasc tego z dyskiem 4 GB i z czasem dokupic sobie dysk , nawet jak bys kiedys dokupil sobie dysk 120 GB to by spokojnie starczylo :D . Ogolnie konsolka to moim zdaniem lepsza platforma do gier niz PC , chodzby dlatego ze na dobry PC wiecej wydasz i po jakims czasie znowu wymieniac karte graficzna i wogle a tak to konsolka ci na dluzej starczy i mniej wydasz , a na PC to jeszcze jakis wirus ci sie wpie...oli albo cos a na konsolce o takie zeczy jak wymagania wirusy itp. sie niemusisz martwic . :D . Polecam xboxa !!!

11. Apocalipto

Apocalipto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja byłem bardzo cierpliwy i za nowego slima (wygrana licytacja na allegro) dałem 540zł. z wysyłką.A dysk 320gb kupiłem na ebayu za 240zł co najlepsze paczke z chin miałem po tygodniu

Wczytywanie...

Poleć forum