1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa płyta Xbox 360 bez klucza napędu.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez piko37, Lipiec 13, 2011.

1. piko37

piko37 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec
    Witam. Znalazłem ofertę na allegro a mianowicie chodzi o Nowa oryginalna płyta XBOX 360 HDMI (1712707785) - Aukcje internetowe Allegro
    Sprzedający nie posiada klucza i twierdzi że bez tego będzie bezproblemowo odczytywać płyty. Może ja jestem do tyłu i czegoś nie wiem?? Z flashem konsol mam doczynienia ponad 2 lata i wiem ze bez prawidłowego klucza gra nie zostanie odczytana. chyba ze jest jakis inny magiczny sposób to proszę o odpowiedź. Oczywiście nie biorę pod uwagę wyciągnięcia klucza z CPu bo płyta ma dash wyższy niz 7371

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlekodaj

mlekodaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie bez klucza nie bedzie dzialac :(
    w dziale uslugi ktos sie oglasza ze naprawia takie cos cena 150 zl ;/

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Nie ma szans. Widzialem ta aukcje i to sciema jakich malo. I do tego tekst ze jest na gwarancji producenta wbil mnie w ziemie.

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

5. mlekodaj

mlekodaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    i radiatory na śrubach ; )

6. piko37

piko37 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec
    Mnie też tylko szkoda że gwarancja producenta na dwa miesiące. Koleś taki pewny siebie że odpisał mi mail żebym siś douczył hahaha :D napisał ze wystarczy Data System i dziala:D typowy naciagacz:D Tak poza tematem szukam sprawną płytę falcona lub z rrodem ale zeby nie była grzana grzebana itp.

7. AFT

AFT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Wałek jak nic z ta płytą... Radiatory na śrubach, jakieś mazy markerem na płycie... Ciekawe co jeszcze się kryje pod radiatorami ;D

Wczytywanie...

Poleć forum