Nowa płyta Xbox 360 bez klucza napędu.

piko37

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Znalazłem ofertę na allegro a mianowicie chodzi o Nowa oryginalna płyta XBOX 360 HDMI (1712707785) - Aukcje internetowe Allegro
Sprzedający nie posiada klucza i twierdzi że bez tego będzie bezproblemowo odczytywać płyty. Może ja jestem do tyłu i czegoś nie wiem?? Z flashem konsol mam doczynienia ponad 2 lata i wiem ze bez prawidłowego klucza gra nie zostanie odczytana. chyba ze jest jakis inny magiczny sposób to proszę o odpowiedź. Oczywiście nie biorę pod uwagę wyciągnięcia klucza z CPu bo płyta ma dash wyższy niz 7371
 

mlekodaj

Użytkownik
Użytkownik
nie bez klucza nie bedzie dzialac :(
w dziale uslugi ktos sie oglasza ze naprawia takie cos cena 150 zl ;/
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Nie ma szans. Widzialem ta aukcje i to sciema jakich malo. I do tego tekst ze jest na gwarancji producenta wbil mnie w ziemie.

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
 

mlekodaj

Użytkownik
Użytkownik
i radiatory na śrubach ; )
 

piko37

Użytkownik
Użytkownik
Mnie też tylko szkoda że gwarancja producenta na dwa miesiące. Koleś taki pewny siebie że odpisał mi mail żebym siś douczył hahaha :D napisał ze wystarczy Data System i dziala:D typowy naciagacz:D Tak poza tematem szukam sprawną płytę falcona lub z rrodem ale zeby nie była grzana grzebana itp.
 

AFT

Użytkownik
Użytkownik
Wałek jak nic z ta płytą... Radiatory na śrubach, jakieś mazy markerem na płycie... Ciekawe co jeszcze się kryje pod radiatorami ;D
 

Do góry Bottom