1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa, porysowana Fifa 09 prosto z folii

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Charis, Styczeń 1, 2009.

1. Charis

Charis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Jestem posiadaczem xkloca od 3 dni. Tego dnia, kiedy kupiłem xa pojechalem do rodzinki razem z konsolą. I jak się okazało po uruchomieniu w trakcie pierwszego meczu towarzyskiego dostałem informację na ekranie, że płyta jest nieczysta i że trzeba wytrzec szmatką czy coś takiego.
    Poczytałem troche o takich przypadkach w necie i to co sie doczytałem, to to, że nieraz napędy rysują płyty (pionowa pozycja, zmienianie pozycji w czasie gry). Jednak w moim przypadku ani nie zmieniałem pozycji Xboxa ani nie stał, tylko leżał w pozycji poziomej.
    Kontynuując --> jeszcze raz odpaliłem xboxa i znowu to samo, jednak w momencie gdy zawodnicy wchodzili na stadion.
    Kuzyn mówi żebym sprawdził płyte. Sprawdzam iiiii pięęękna wielka rysa dookoła :))wrrrrrrrrrrrr jak sie wkurzyłem.
    Dodam, że w trakcie działania xboxa nie było żadnego szmeru ani dźwięku przychaczania się płyty (tylko w czasie, gdy Fifa się wyłączała to był taki dźwięk, jak na kompie płyte czyta na początku).

Także nie widze innej możliwości niż taka, że Fifa od razu była porysowana.
    Xboxa razem z Fifą kupiłem 3 dni temu w MediaMarkcie i tego samego dnia wyjechalem, wiec nie miałem możliwości reklamacji. Wróciłem dzisiejszej nocy.

Czy ktoś też miał taki przypadek? I czy reklamacja w MM będzie możliwa?

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi.
    Szczęśliwego nowego roku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. janek418

janek418 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Słupsk
    gdzies na forum byl link do strony ms, gdzie za darmo mozna wymienic plyte porysowana przez xboza na nowa

4. Charis

Charis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale wg mnie to nie xbox porysował płyte tylko była ona porysowana ,,fabrycznie"

5. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    mysle, ze nawet w MM oryginaly powinny ci wymienic po takim krotkim czasie :p zawsze mozesz sprobowac

6. Hryna

Hryna Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    A czy możecie podać link do tej stronki, o której wspominał janek? Bo ja też mam porysowaną Fife tyle, że nie fabrycznie. Mój młodszy brat przestawił (3-4 razy) pokzycje Xboxa i sie plytka porysowala... Można temu zaradzić??

7. byqu

byqu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom
    jasne że można zaradzić, wystarczy utłuc brata ;)
    A tak na poważnie są serwisy co się zajmują regeneracja płyt. Jezeli rysy nie są głębokie to płytka jest jak nowa. Ja osobiście porysowane płyty naprawiam bananem ;]

8. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    czym?! Bananem ? stary to do czego ta płyta potem jest?

9. smiti

smiti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chorzów
    Microsoft nie wymienia żadnych płyt za darmo ! Jak już to tylko parę tytułów przez niego wydanych i to bodajże za 30 euro.

10. Vaarth

Vaarth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Grudziądz
    Witam! Mam również ten sam problem tylko ,że porysowalo mi kopie zapasową. Chciałbym się dowiedziec czy w przyszłości będzie się dzialo podobnie ( chodzi o porysowania) a jeżeli tak to czym jst spowodowane i co mogę zrobić. Przy okazjii moze ktoś zna zakład (najlepiej na alllegro) ,który regeneruje również tego typu płyty. Z góry dziękuje i proszę o szybką odpowiedz.

11. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  12. Charis

Charis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema.
    Byłem dzisiaj w media markcie i nie wymienili.
    Ale zadzwoniłem do Electronic Arts i bez problemu przyjmą płytę i wymienią na nową.
    Jedyny problem może być w tym, że wymieniają tylko raz. Także przed chwilą wróciłem z poczty i wysłałem im Fifkę.

Jednak EA to porządna firma. I kto by pomyślał...

13. pimp

pimp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam ten sam problem. Wczoraj kupiłem Halo 3 (standard ed, nie limited która miala opakowanie rysujace plyty) w Media Markt. Pudełko było oryginalnie zaplombowane, ale płyta, którą znalazłem w środku była koszmarnie porysowana. Ma takie charakterystyczne okręgi jakby była porysowana przez konsolę. Sprzedawca w Media Markt nie chciał mi jej wymienić chociaż kupiłem ją 2 godziny wcześniej (zdążyłem dojechać do domu i wrócić). Powiedział żebym skontaktował się z dystrybutorem bo on nie może nic zrobić ;/

Póki co czekam na odpowiedź z CD-Projektu. Ale wygląda to tak jakby ktoś u polskiego wydawcy perfidnie wcisnął uszkodzoną płytkę (którą pewnie ktoś im odesłał) do nowego opakowania.

edit: CD Projekt odpowiedzial, ze gry na konsole nie sa objete przez nich gwarancja :|

Wczytywanie...

Poleć forum