1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa promocja na Golda.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez croixdefeu, Luty 4, 2011.

1. croixdefeu

croixdefeu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Płock
    Witam.Dziś po odpaleniu xa pojawiła się nowa promocja na abonament Gold . Cena to tylko 135 zł. za 12-o miesięczną subskrypcję + 2 gry gratis!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
  4. croixdefeu

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Płock
  5. Sniechu

Sniechu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    To chyba nie na polskim live, u mnie nie ma, ale sprawdziłem na koncie UK i tam rzeczywiście taka promocja istnieje - jak tylko pojawi się u nas (wątpliwe) to raczej kupuję.

6. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Czyżby M$ Polska w końcu się skapnęła że 229zl to za dużo i wszyscy wykupują kody z allegro . ciekawe ile potrwa ta promocja i czy niedługo wprowadzą takie ceny na stałe

7. croixdefeu

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Płock
    Trochę to dziwne , że u ŚNIECHA nie ma tej promocji. Mam konto zarejestrowane na PL i taka promocja widnieje u mnie od rana.

8. croixdefeu

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Płock
    Kula oczywiście , że coś zaczęli knuć z tym goldem. Zauważyli widocznie , że sprzedaż kuleje i postanowili chociaż trochę zarobić .A co do długości obowiązywania tej promocji to nic nie wiem - drobnym druczkiem jest podane tylko , że promocja ograniczona czasowo. Jeśli ktoś znajdzie coś na ten temat to proszę o info , bo też bym chętnie skorzystał , a z kaską u mnie teraz krucho(zostałem szczęśliwym ojcem i mamona potrzebna jest na inne rzeczy).

9. Sniechu

Sniechu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Ja mam wykupionego golda (tylko na miesiąc) i może to dlatego. Pewnie promocja tylko dla nowych użytkowników. Mam nadzieję, że potrzymają przynajmniej do 17 lutego. :)

Edit: Nie chodzi mi o nowych użytkowników w sensie, że konto dopiero założyli, tylko takich, którzy nie mają konta gold wykupionego.

^^ gratuluję zostania ojcem! :D

10. croixdefeu

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Płock
    ŚNIECHU wielkie dzięki :) za gratulacje. Zapomniałem dodać , że mam aktualnie darmowy silver i tu możesz mieć rację , ze ta gratka jest tylko żeby skusić nowych graczy , którzy nie mają subskrypcji.

11. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam (podbijam z innego miejsca bo zależy mi na odpowiedzi expertów)
    Mam problem z uzyskaniem dodatkowego miesiąca golda za 1 zł
    W jednym z tematów uzyskałem informację, że jest możliwość zapłaty za golda przy pomocy karty chipowej debetowej visa. Przy wpisywaniu danych adresowych nie mogę wogule wpisać polskich znaków przy wpisywaniu danych adresowych karty. Tranzakcja nie może zostać zrealizowana. W związku z tym czy faktycznie można płacić za pomoca takich kart, oraz jak wpisać te pieprzone polskie znaki. W niektórych oknach np przy nazwizu polskie fony są w innych zaś nie ma...
    Czy golda za złotówkę można "załatwić" z poziomu strony xbox live

Wczytywanie...

Poleć forum