1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa Przeróbka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RaditZ, Czerwiec 23, 2011.

1. RaditZ

RaditZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    Kupiłem Xboxa z 2011r przerobionego na LT 1.9 z napędem LiteOn v1 i dostałem od gościa klucz napędu. Co muszę zrobić aby go przerobic na LT 2.0 jak wyjdzie?
    Czy LiteOn-a V1 przerabia się tak samo jak napędy BenQ

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    musisz po prostu wgrac LT2.0. klucz masz wiec nie bedzie problemu.tutki co i jak masz na forum. nie jest to zbytnio trudne.

4. Damianos_17

Damianos_17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nisko
    Jeżeli coś kiedyś odkręcałeś i wiesz w którą stronę się kręci śrubokrętem, to zrobisz to sam ( robota dla dzieci od 15 roku ). Właśnie od 15 min cieszę się nową przeróbką wykonaną samodzielnie. Powiedziałbym, że robota jedna z prostszych. Po co wydawać kasę ?

5. zdolny1202

zdolny1202 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłeś go z allegro czy z skąd bo też szukam z zaraz gotową przeróbką ; )

6. Diabolique

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    malo ktory sklep sprzedaje przerobione konsole. ewentualnie osoba prywatna. tak czy inaczej radze szukac na allegro. sam swojego tak kupilem.

7. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    To mieszkasz w dobrym mieście ja jak chciałem kupić konsolę nie przerobioną to musiałem się nalatać po internecie bo ani w okolicy ani na Allegro nie sprzedają nie przerobionych, łatwiej dostać przerobioną niż oryginalną, no teraz łatwiej bo slim jest nie przerabialny bynajmniej niektóre jego wersje.

8. Diabolique

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    tak mieszkam w takim miescie w ktorym watpie zebys dostal xboxa od reki. nie wazne czy przerobiony czy nie. sprzedawanie przerobionych konsol przez sklepy to jednak ryzyko.

9. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
Wczytywanie...

Poleć forum