Nowa reklama FIFY uczy "cieszynek"

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Panie, które widzicie na powyższym zdjęciu, dostały wyjątkowe zadanie – mają nauczyć graczy w jaki sposób można, a nawet należy świętować najefektywniejsze gole. Jeśli gracie w nową piłkę od Electronic Arts, to zerknijcie na materiał, który nauczy Was kilku nowych technik okazywania radości.


Jest to kolejny bardzo specyficzny filmik, który promuje najnowszą FIFĘ. Mieliśmy już reklamę telewizyjną, interaktywną mapę, a tym razem dostajemy aerobik kobiet i gwiazdę australijskiej piłki. Cahill nie pojawia się w tym wideo przypadkowo, ponieważ materiał jest przeznaczony dla graczy z Australii.

Oczywiście także i my możemy się czegoś nauczyć od miłych i urodziwych Pań, więc jeśli gracie w piłkę od EA, to możecie zapamiętać kilka nowych „cieszynek”.

Musicie mi przyznać rację, że tegoroczna FIFA posiada naprawdę przemyślaną i ciekawą kampanię promocyjną.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ja pier** jaja sobie robią czy już na prawdę nie mają żadnych pomysłów. Ten filmik jest wręcz straszny. Wszystko wygląda tam tak sztucznie, że masakra. Nawet te laski (niby fajne) ale jakieś dziwne.

Ble ble ble trzeba szybko zapomnieć, że oglądałem ten badziew..
 

RiseAgain

Banned
Co to kur** jest oni robia z ludzi jakis cymbalow, nie dlugo teletubisie puszcza i ludzie kupia to gowno co robi komercja z lbem
 

Do góry Bottom