1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa seria GTA w przyszłym roku?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TytiX, Styczeń 10, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TytiX

TytiX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze
    Na popularnym serwisie społecznościowym Twitter.com ekipa Rockstar Games zamieściła dla nas krótką, aczkolwiek chyba dużo znaczącą noworoczną notkę.
    Tuż przed nadejściem nowego 2010 roku złożyli nam w imieniu firmy najlepsze życzenia a także przygotowali na niespodziankę, która ma za jakiś czas ujrzeć światło dzienne.

Co dokładniej oznacza wyrażenie "Get ready..." możemy oczywiście spekulować, lecz zdaniem fanów z całego świata jest to kolejny dowód na to, że ten rok będzie rewolucyjnym jeśli chodzi o kolejną odsłonę Grand Theft Auto. Czy będą to jakieś przełomowe informację, czy po prostu mniej znaczące wiadomości - tego nie wiemy.

Naszym zdaniem, R* po raz kolejny chce nas całkowicie zaskoczyć, jednak o co dokładnie chodzi dowiemy się na przełomie kilku najbliższych miesięcy.
    Na koniec dodam, że niestety aktualnie musimy zadowolić się jedynie takimi wiadomościami, czyli po prostu pogłoskami. Miejmy jednak nadzieję, że niedługo się to zmieni...

źródło: gtasite.net

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marcin*

Marcin* Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    Mogli by kolejną część manhunta zrobić, bo na gta to za szybko, trzeba troche odpocząć od tego gta, zaczną robić tak jak i z nfs i będzie wielka lipa

5. Tomassini

Tomassini Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Za szybko? Gta 3 2001 Vice city 2002 San andreas 2004 gta iv 2008 to jak nic 2011 to w sam raz.

6. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Jak zrobią w mieście podobnym do san andreas, chodzi mi o tą przestrzeń, wsie itp. to jeszcze lepszą grafe od gta 4 to by było git. Jarek przecież gta 4 to 2007r. to już 3 lata chyba wystarczy.

7. borciuh

borciuh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pabianice
    ja bym chciał uszyłeś że chodzi o nowego midnight cluba bo L.A badzo przypadł mi do gustu :)

8. Wilq666Satanist

Wilq666Satanist Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jastrzębie - 50km od Wrocławia i 50 od Opola... :/
    GTA V będzie na bank w 2011 wraz z... Xbox '720'. Z tego co wiem akcja ma się rozgrywać najprawdopodobniej w... Londynie:D Na ostatniej stronie instrukcji do GTA 4 była reklama z napisem liberty city god bye czy coś takiego. Miało to właśnie sugerować przeniesienie akcji gry najprawdopodobniej do londynu;)

9. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Wilq666Satanist
    Widzę że masz kolegów w R*... Powiedz nam jeszcze coś o nowym GTA.

Swoją drogą to nie będzie GTA V i żadnego Xboxa 720... To (o ile o to chodzi panom z R*) będzie po prostu coś w stylu np GTA VC. Inne miasto ten sam silnik. Widzicie przecież jaka różnica czasowa jest miedzy GTA III, a IV.

10. Wilq666Satanist

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    GTA V w 2011r
    Zdaje się, że The Ballad of Gay Tony - recenzowany w tym numerze drugi i podobno ostatni dodatek do Grand Thef Auto IV - będzie musiał wystarczyć fanom aż do 2011 roku. Taki wniosek wyciągnąć można z raportu wydawcy serii Take Two dla inwestorów, w którym została wyrażona opinia, że tak mocna marka jak GTA nie wymaga wcale corocznych inkarnacji. Czy to oznacza, że na Grand Thef Auto V przyjdzie nam poczekać aż do 2011 roku? Zobaczymy. - pochodzenie Cd- action.

11. flo

flo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się biorą dzieci?
    gdzie by ono nie bylo i jakby nie wygladalo to bedzei GTA! najwazniejsze zeby na 360 wyszlo, to cala moja wishlista:)

12. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Nie mam zielonego pojęcia co CD-Action ma do tytułów, które szybciej wychodzą na konsoli. Jakbyś takie coś wyczytał w PSX Extreme to jeszcze jakoś by można było myśleć, ale tak to łykasz te bzdury jak...
    W dalszym ciągu twierdze że to nie będzie GTA V

13. Wilq666Satanist

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Cda recenzuje gry przede wszystkim pc, ale obchodzą ich także gry które wpierw ukażą się na konsolach. Recenzja konsolowego gta4 dostała 10 prawie rok przed premierą. Nie łykam bzdur, nie zamierzam opierać się na jednym źródle, dlatego napisałem najprawdopodobniej;)

14. Dynia470

Dynia470 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Każdy jak widzę w internecie jak i w rzeczywistości mówi "GTA V, GTA V ...'' - a skąd w ogóle takie wieści, że nowe Gta to będzie właśnie ''piątka'', a nie jakiś tytuł miasta/stanu jak np. Vice City, San Andreas ?. Mnie się wydaje, że im później wydadzą kolejną część Gta, tym będzie ona lepsza bo będzie bardziej dopracowana ;). Niech nie robią na czas a na jakość, a wtedy na pewno każdy będzie zadowolony, bo taka dopracowana gra, wystarczy na więcej czasu niż np. GTA IV, w które zagramy kilka razy i odłożymy na półkę - przynajmniej takie jest moje wrażenie odnośnie Gta IV

15. Omensix

Omensix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mówią GTA V bo nawet na znanych i lubianych portalach takie niusy i informacje są przekazywane przez autorów. Choć pewne to nie jest.. (jednakże najprawdopodobniej tak będzie - choć ja wolałbym jak kolega wyżej mówi: "GTA : nazwa" żeby powstało "GTA : nazwa miasta stories" :) )
    Może jak dla mnie wyjść i w 2012 roku, byle przed 12.12.12 :)

16. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Jak widzicie miejsce rozgrywki następnego GTA to zagadka ;)

17. Dejavu93

Dejavu93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A może przygotowali jakiś nowy tytuł lub jakieś nowe DLC do GTA 4?

18. Addissek

Addissek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce
    Moze chca nawiazac do najstarszej czesci. Czyli GTA:London :) Co myslicie o GTA:London II wg mnie to ciekawy pomysl ...

19. QuickShare

QuickShare Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Torun
    Z ostatnich informacji od Microsoft, nie będzie raczej Xbox 720 do 2015 roku.

A co do tematu o GTA V, to jak będzie bazowało na mapce Vice City to lipton, wolałbym mapkę z San Andreas.

20. frankie

frankie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    z tym "get ready"... pewnie chodzi o max payna 3 tak mi się wydaje

21. Yetan

Yetan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Fajnie, gdyby kolejne GTA pojawiło się w VC.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum