1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nowa Seria iHAS124-04 D

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez 360sⓁim, Październik 18, 2012.

1. 360sⓁim

360sⓁim Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    data produkcji to lipiec 2012
    na obecną chwile nie ma do nich LT-MaX
    to już chyba ciężko będzie o takiego ihasa który sie bedzie nadawał do lt-max

2. Lotnik421 Xbox One

3. kadaj2

kadaj2 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Parczew
    czyli tych nowych modeli nie da sie przerobic lt maxem?

iHAS124-04-D
    iHAS122-18
    iHAS120-04

4. Killjoy

Killjoy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    122-18 B przerobisz bez problemu :)

Generalnie wszystko z serii IHAS co ma B na końcu jest przerabialne, wszystkie te napędy mają ten sam chipset MT1869LN zawsze z 2 MB firmware. Także wybór jest jeszcze dość spory i wcale nie trzeba szukać koniecznie 124-19 B.

5. vonGrzegorz

vonGrzegorz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak wiemy bądź nie liteon wprowadził nowe nagrywarki ihasy C/CU/D a liteony B powoli znikają mój B wypala coraz gorzej boje się że oddanie nagrywarki na gwarancję będzie równoznaczne z wymianą na nowszy model C. Są jakieś alternatywne napędy dla ihasa na które można wgrać max burnera? Gdzieś kiedyś widziałem listę napędów które nadają się na przeróbkę ale nie mogę jej teraz znaleźć jak ktoś zna takową to proszę o pomoc

6. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
  7. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    tych ihasów dalej jest mase na allegro.

8. niuniek24w

niuniek24w Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja kupiłem tą nagrywarkę na allegro. Za chiny nie mogę jej zmusić do nagrania płyty.Owszem nagrała raz fifę 13 - nagrałem dla kolegi, potem chciałem dla siebie (ustawienia te same) i już błąd szmatki. Zmarnowałem około 20 płyt i nic z tego. W dodatku zostałem oszukany przez sprzedającego bo w zestawie miała być gwarancja a jej nie wysłał i nie zamierza. Kupiłem nagrywarkę z przejściówką do laptopa. Wysłał samą nagrywarkę, po interwencji miał dosłać resztę czyli przejściówkę, program nero, instrukcję, paragon, gwarancje. Przysłał- samą przejściówkę, paragonu brak, gwarancji brak, instrukcja jakby pisał 6-cio latek, programu nero brak(na maila wysłał link do strony nero żebym pobrał demo Nero Kwik). Teraz twierdzi że mi usb się rozłącza i mam zepsuty laptop i temu nie nagrywa.Brak słów.

9. heam

heam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    witam testowałeś kolego ktoryś napęd ?

Konkretnie pytam czy asus drw-24b5st sprawdzałeś? bo drw-24b3st jest wymieniany na listach. też szukam czegoś do crossflashu. ale chwali się szerzenie wiedzy że nie tylko ihas :) tylko druga stona medalu... zaraz i te sprzęty bedą po 150 na alledrogo...

10. fudzi

fudzi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żory
    Odp: nowa Seria iHAS124-04 D

Jezeli jest to chinska przejsciowka za 30zl to z nia bywa roznie, zasilacz kiepskiej jakosci, sprawdz czy ma minimum 11.4V napiecia, jezeli ponizej to tego wina, tez czytalem ze czesto sie sam rozlacza tzn zasilacz. Ja mam ihas 124du z przejsciowka uniteka za 60zl i smiga

Wysyłane z mojego A72B za pomocą Tapatalk 2

11. pirx7777

pirx7777 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pioneer DVR-220BK lub asus drw-24b5st czy te nagrywarka są na 100% do przerobienia ?
    Fajnie jakby odpowiedź była pewna a nie oparta na przypuszczeniach.

12. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
Wczytywanie...

Poleć forum