1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa usługa sieciowa w FIFA

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Groszq, Czerwiec 9, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

EA oficjalnie zapowiedziało nową usługę sieciową, która ma na celu znaczne wzbogacenie rozgrywki w grze FIFA. Start systemu pokryje się z premierą najnowszej odsłony tytułu, nie będzie jednak do niego ograniczony. Football Club, bo tak brzmi nazwa usługi, dostępny będzie także w FIFIE 11 oraz World Cup 2010 South Africa.

Sam pomysł wydaje się bardzo obiecujący. Zabawę rozpocznie wybór ulubionej drużyny, a gra automatycznie pobierać będzie z sieci najnowsze informacje ze świata piłki nożnej, włączając w to statystyki ostatnich spotkań wybranej ekipy. Na ich podstawie przed graczem postawione zostaną zadania specjalne, jak na przykład wyrównanie wyniku oryginalnego meczu. Na tym jednak nie koniec. Odniesione na konsoli sukcesy przełożą się na miejsce użytkownika na liście najlepszych graczy, a także (co zapowiada się jako największy przełom) na pozycję wybranej przez nas drużyny w rankingu wirtualnych rozgrywek EA.

Jeżeli zatem do tej pory marzyliście, by czynnie wesprzeć ulubiony klub, teraz będziecie mieli do tego najlepszą okazję. Gra ma być dostępna już we wrześniu.

Więcej wiadomości z E3 na XBOX Magazyn, gry xbox, nowości, wszystko na Xbox i Xbox 360

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    By się wzięli za dopracowanie silnika gry, grafiki, oprawy audio oraz dopracowania gry na każdą z konsol - PC, Xbox 360 czy PS3, a nie takie popierdółki robią :p

4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Bo na pc fifa śmierdzi? :D

Dobry motyw z tymi statystykami ulubionego klubu i związanego z nim info, jeszcze jakby to oddziaływało na staty teamu w grze :)

5. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    skąd wiesz, że już tego nie zrobili? I dlaczego w każdym poście, w każdym temacie i gdzie się tylko da krytykujesz grafikę gry? (oczywiście oprócz BF3 ...) TO nie jest najważniejsze. Jasne - miło popatrzeć na wspaniałą, realistyczną grafikę ale to tylko miły dodatek. Nie można mieć wszystkiego od razu. Zresztą - gdyby teraz zrobili "super-realistyczną" grafikę to nie mieli by czego "dopieszczać" w kolejnych częściach i ludzie by nie kupili - proste.

Fajnie że dodają takie dodatki. Jednym się spodoba, innym nie - zobaczymy co z tego wyjdzie.

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    To poczytaj o Duke'u co pisałem... Ehh dzieci, czytacie to co chcecie przeczytać...

Nie śmierdzi, ale od kilku lat stoi w miejscu i to nie tylko na PC

7. bigosPL

bigosPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    bo do tego poziomu spadła już większa część graczy, więc się chce dostosować/być fajny. jeszcze pare hejtów na coda i może ktoś kliknie dziękuję :)

ja tam na 12 czekam tylko z jednego powodu - by zagrać derby Łodzi ze znajomymi ;D

a tak serio, fifa trochę się zmienia co roku, i jak dla mnie zmiany 09->10 i 10->11 były ok. 11 jest dla mnie świetna, zobaczymy co dołożą w 12 do tego ;)

@up wystarczy zagrać więcej niż jeden mecz barcelona-real by stwierdzić, że gra w miejscu nie stoi. z pes jest dużo gorzej moim zdaniem ;P

8. Skolud

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Jemu zapewne chodziło o grafikę ;)

Z roku na rok są widoczne różnice. Może niezbyt wielkie ale na pewno w coraz to kolejne części gra się lepiej. Jasne że lepiej gdyby wypuścili nową część co 2-3 lata które były by prawdziwą rewolucją ale tego niestety się nie doczekamy :)

9. bigosPL

bigosPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    wiadomo, że nie doczekamy ;) ale z drugiej strony, masz możliwość zarobienia raz, albo trzy razy, to chyba każdy by wolał zarobić trzy razy.

10. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Dlatego można kupić Fifkę co 2-3 lata :D

11. Skolud

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    owszem ; ) Tak jak to robię ja. Chociaż w tym roku się jeszcze zastanowie i może kupię 12 - zobaczymy jak będziemy stali z funduszami ;d

12. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja tam jestem wielkim fanem serii FIFA. Grałem w każdą od 98. Moim zdaniem gra cały czas się rozwija, może nie pod względem graficznym i audio, ale do grania w FIFE11 po FIFIE10 trzeba było trochę czasu aby ogarnąć gejmplej.

Z niecierpliwością czekam na 12, na pewno takie bajery jak Football Club dodadzą grze smaczku.

13. Trybex

Trybex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No jesteś sporo w błędzie patrząc na wersję PC, przecież w końcu zamontowali tam konsolowy silnik.

14. ROPumpkin10

ROPumpkin10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szczerze to az tak strasznie nie spieszy mi sie z premiera 12. 11 jest jak dla mnie swietna choc, oczywiscie nie idealna. Co do "Footbal Club" - jak dla mnie calkiem dobry pomysl, ale mi to obojetne bo nie gram Live :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum