1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa usterka 360?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez SilverTM, Grudzień 14, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. SilverTM

SilverTM Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lublin
    Witam

Jeśli problem już był opisany przepraszam szukałem dokładnie jednak nie znalazłem.

Kupiłem wczoraj 360 Elite czarnego przerobionego na 1.6, działał bez problemów 1 dzień.

Konsola jest podłączona kablem hdmi ( kabel sprawdzałem jest ok) Następnie podczas gry w Forze 3 podczas trwania pauzy widziałem jak telewizor traci sygnał z konsoli i po sekundzie znowu go odbiera, wyłączyłem pauze gra działała jednak bez dzwięku.

Wyłączyłem konsolę. Włączam konsolę padem zaczynają błyskać te 4 okrągłe paseczki na padzie, na konsoli świeci się ten zielony znaczek zasilania w przycisku włączenia, słychać wentylatory i tyle. Dodam że na padzie dalej błyskają te 4 paseczki tylko że wolniej niż podczas włączania.

Na konsoli nic innego sie nie świeci poza zielonym znaczkiem zasilania. Po kilku minutach konsola sie sama wyłącza razem z padem. Zasilacz świeci na zielono.
    Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum