1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa wiadomość Na TWITTER !!

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez Matizo, Styczeń 12, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Matizo

Matizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    All new checks found, all fws (stealth and non-stealth) will fail these checks and get flagged for banning, except LT! Niewiem jak to przetłumaczyć wiec moze wy powiecie cos na ten temat !!

2. Lotnik421 Xbox One

3. @elempl

@elempl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    w skórcie oznacza to że nie ma bezpiecznej przeróbki do grania live i kazda jest wykrywana i flagowana do następnej fali....i niewiadomo czy kiedys bedzie jaka kolwiek bezpieczna :) gdyż nawet LT które miało być niewidoczne wcale nie jest :)

P.S.
    tak przy okazji żeby było miło to mogę powiedzieć ze 100% pewnością że nie bedzie juz nigdy bezpiecznego flasha do online :) bo nie ma takiej mozliwosci....

aha i zródło tego co kolega napisał http://twitter.com/TeamJungle

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie do końca. EXCEPT oznacza, z wyjątkiem, czyli wychodziłoby, że iX LT jest właśnie bezpieczne

5. @elempl

@elempl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    sorry nie doczytałem trochę pózno jest :) i rzuca mi się na oczy masz rację z wyjątkiem LT :) czyli LT niby jest niewykrywalny do czas nastepnego update'e dasha podejrzewam nie dłuzej :)

6. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Super. Mam nadzieje , ze to nie tylko hasło marketingowe

7. maly_ntt

maly_ntt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja to tłumacze i rozumiem tak : "Znaleziono wszystkie metody NOWE sprawdzania, cały nowy firmware (czyli 1.61) oblewa te testy i zostaje oznaczony do zbanowania, z WYJĄTKIEM LT." Oczywiście LT jeszcze nie wyszło, zobaczymy jak wyjdzie. Oznaczo to, że jest nadzieja - jak znają metody wykrywania flasha, to mogą tak zaprojektować nowego LT, że będzie OK :)

8. kobzuch

kobzuch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Szczerze mówiąc bardzo liczyłem na takiego newsa. Jednak M$ nie śpi i napewno szybko poradzi sobie z nową przeróbką, stosując następne zabezpieczenia.

9. maly_ntt

maly_ntt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pewnie tak, ale myśle że M$ jest cwane i dlatego banują falami, anie cały czas - dokładają sobie zyski na kontach LIVE + sprzedaż nowych konsoli. Czyli jak LT będzie niewykrywalny, to na parę miesięcy starczy :) Ja sam się zastanawiam, czy jak wyjdzie LT bezpieczny na LIVE - to czy przerabiać. Gry na allegro są dość tanie, a granie w Fifę czy Tekkena 6 ONLINE - bezcenne. :) Chyba warto kupić drugą konsolę do offline'a, tylko na gierki na 1 gracza (np. Alan Wake czy FF XIII )

10. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    info org jest też na Xbox-Scene

A co do ix lt to nadal nie wiadomo kiedy się ukarze.

11. kobzuch

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Myślę, że nie powinniśmy zbyt długo czekać na to FW. Jestem ciekaw jak się zachowa c4eva. Jeśli każe nam płacić za przeróbkę, to rozumiem gościa, bo napewno sporo w to wpakował, ale ile będziemy płacić - ciężko powiedzieć. Śledzę Twittera codziennie, mam nadzieję, że niedługo nowy ix się ukaże.

12. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    racja kobzuch pożyjemy,zobaczymy a najlepiej jak by był za friko bo jeśli będzie płatny to i tak ci co nie grają online nie kupią go bo będą wolec zostać np przy 1.6 non sth lub 1.6.1

13. kobzuch

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie grają, ale dodatki do gier dosyć mocno kuszą, nawet tych co męczą pady solo. Myślę, że nawet bardziej niż multiplayer'owców, bo przejście gry po 8h nie musi oznaczać powrotu programu na półkę. Można dalej szpilać jeśli są dodatki, a przecież XBL cały czas się rozwija i śmiem twierdzić, że większość wydawców skorzysta z tego potencjału (już sporo korzysta). Tak więc, tak czy siak, nowa przeróbka to jak dar od niebios, dla każdego, kto nie śmierdzi groszem na tyle, by kupować oryginały.

14. Natirus

Natirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bełchatów
    A jak szalala fala banow i ludzie pytali czy w logach z live widac nowe checki, to c4eva mowil ze wszystko jest po staremu bez zmian:

[02:58] <@[X]nWo[X]> anything new in the live logs ?
    [03:00] <+c4eva> Testing is ongoing! Live logs are done daily, no changes!
    [03:04] <+c4eva> live logs look good!

a tu nagle dodatkowe checki sie znalazly i teraz tylko LT moze nas ocalic :DD

Ktos mu jeszcze wierzy? Jak juz sie zdecydowali na twittera to mogli by tam podawac jakies konkretne informacje. Mogli by juz tam wcale nic nie pisac niz podawc ze LT jest niewykrywalny (tak samo jak porzednie fw lol) i nie pisac kiedy mozna sie go spodziewac i jaki jest obecnie status.

15. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    O tych check'ach to raczej nie powiedzą nic , takie rzeczy muszą zostać nieujawnione , dla dobra FW.

16. kobzuch

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    c4eva może i papla głupoty, może już nikt mu nie wierzy, jednak koleś ma monopol na tego rodzaju przeróbki. Zrobił działający FW, robi aktualizacje, więc jest chyba usprawiedliwiony. Między kłamstwem, a ślepą wiarą w coś, co się samemu stworzyło, jest bardzo cienka granica. Poza tym jak ma znaleźć rynek zbytu, jak trochę nie poczaruje.

17. kamilthc

kamilthc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Juz myslalem, ze projekt LT zostal oficjalnie zakonczony a tutaj kolejne bardzo ,,konkretne,, info na twiterze..
    Sa jeszcze tacy, ktory czekaja na ten soft?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum