1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa wypalarka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rajder300, Czerwiec 19, 2013.

1. rajder300

rajder300 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Witam będę szczęśliwym posiadaczem laptopa i czy jego nagrywarka nada się do wypalania gier pod LT 3.0

VPCEB2Z1E/BQ | Laptop VAIO Seria E | Dane techniczne | VPCEB2Z1E/BQ.EE9 | VPCEB2Z1E/BQ | Sony tutaj są jego parametry

2. Lotnik421 Xbox One

3. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    879
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
  4. Bogusz

Bogusz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubartów
    Nada się ale jeśli gra jest w XGD2 i masz dash niższy od 13604

5. bankajos

bankajos Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra
    Nie opowiadaj glupot. Ja nagrywalem zwyklym laptopowym szitem XGD3 okolo pol roku a dash akutalizowal mi się co kazdą nowszą gierke. Po czym kupilem ihas'a, lecz ze względu na uszkodzony laser w Napędzie z PC(kupilem ihas'a bo mimo, ze do gierek xboxowych to bardzo tani [dalem 75zl]).

6. Bogusz

Bogusz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubartów
    Tak pisało w poradniku że jeśli masz wyższy dash od 13604 i gre XGD3 potrzebujesz nagrywarki liteon ihas
    Nagrywanie pod LT 3.0:

Gry na Xbox'a 360 możesz nagrywać tylko na płytach DVD+R DL.

Do zainstalowania gry XGD3 na dysku na LT 3.0 z Dash'em wyższym od 13604 potrzebujesz:
    nagrywarki Liteon iHAS x24B (x-cyfra od 1 do 6) z wgranym LT MAX oraz płyty Verbartim DVD+R DL lub jakiejkolwiek inną płytę DVD+R DL oraz zmodyfikowane FW pod ten nośnik iXtreme burner max firmwares już jest! - post #278
    Tak pisało jak ja napisałem!

Wczytywanie...

Poleć forum