1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa xbox w 2012 ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez piotruczelli14, Maj 28, 2011.

1. piotruczelli14

piotruczelli14 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowa Jastrząbka
    Znalazłem jakiś artykuł czy coś ? i poczytałem troche i chyba zapowiada się nowa generacja konsol Sony is working on PlayStation 4 News - PlayStation 3 - Page 1 | Eurogamer.net jestem wkurzony bo xboxa 360 dopiero mam od 2 miesięcy a już będą pewnie wychodzić nowe konsole w 2012 roku a to za rok nie wiem czy to prawda ale na E3 się wszystko wyjaśni... New Xbox reveal at E3 unlikely - source News - Xbox 360 - Page 1 | Eurogamer.net

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To że pracuje się nad następną generacją konsol, to jest pewne. Ale nie liczył bym na to że nowy xbox trafi za rok do sklepu, może coś wspomną na tegorocznym E3 tylko. Ewentualnie za rok pokażą jak by miał wyglądać a na jeszcze następnym dopiero wystawią by można było zagrać.

4. radek1348

radek1348 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Trwają prace, tego można było się domyślić z rok po wyjściu 360-tki. I tak jak teraz Wii 2 mają zaprezentować na E3 to jak wyjdzie nowy X i PS to Wii będzie się chowało (pod względem mocy obliczeniowej), tak było z PS3 Najpierw wyszła 360-tka, a potem PS3 i PS jest mocniejszy od X'a, a że ludzie sobie szepczą, że Wii 2 będzie mocniejsze od PS3 i 360-tki to jest pewne, przecież to jest next-gen(tak by było sobie lepiej kupić PS3 z PS Move a nie Wii 2)

5. PanJan

PanJan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na E3 będą pokazywac nowe możliwości xbox360 (3D?).Także na konsole nowej generacji się nie zapowiada, przynamniej ze strony Wujka Gatesa.

6. freeman94

freeman94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Jeszcze nie to E3... Stawiam że będzie mowa o nowej technologi graficznej Xbox 360 co było o tym mowa miesiąc temu, zapowiedzą XGD3 na jakiej zasadzie działa i obowiązkowo zapowiedza Hity na Xboxa 360.

Wydaje mi się ze zapowiedzą nowego xboxa na E3 2012 a jego premiera będzie w 2013 roku.

7. fobis33

fobis33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    JA natomiast slyszalem iz nowy xbox (720) ma wyjsc cos kolo 20 14/15 r .. sam kinect przedluzyl zycie xboxa o 5 lat jak podaje microsoft wiec jaki to bylby sens wprowadzac nowa konsole zaraz po premierze kinecta ktory raczkuje na rynku choc juz sie zapowiadaja ciekawe propozycje... dla mnie byloby to nieporozumienie z jeszcze 1 osobistego wzgledu.. sam kupilem niedawno konsole :DD

8. Happybob

Happybob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nysa
    "He said the production team from the Xbox 360 is working on the next Xbox 720 [our pet name], and their looking into what kind of CPUs will be available on the market in 2011-2012"

Prace nad nowym Xem trwają od dłuższego czasu, jednak jak widać z tekstu, MS czeka na rozwiązania procesorów w 2011-2012 czyli nowa konsola powinna wystartować ok. 2015 w/g Engadget. Z tego co wyczytałem, MS poszukuje ludzi do pracy nad nowym Xboxem. Gdyby MS wypuścił nowego 720 w 2012 to było by niesmaczne moim skromnym zdaniem, dlatego całe szczęście do "szeptanej" premiery mamy 4 lata :)

9. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Ja wam mówię nowy xbox będzie jutro ! też mi uwierzycie ?

Wczytywanie...

Poleć forum