1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowa ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Toyoda, Październik 6, 2013.

1. Toyoda

Toyoda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siemka.

Zastanawiam się, czy jest sens i czy wgl. się opłaca kupować nową konsole Xbox 360 Slim 250GB + na dobry początek GTA 5 a później kupować nowe gry które mnie będą interesować.
    Czy nie lepiej było by kupić używaną konsole nie przerobioną ?:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. WooC4$h

WooC4$h Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Racoon City
    Ja kupiłem konsolę używaną bez przeróbki, i gry tak samo kupuję używane. Więc myślę że warto brać używkę ale jak FAT to tylko Jaspera albo Slima.

4. Toyoda

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zawsze istnieje ryzyko, że ta używka długo nie pochodzi a w przypadku nowej mam gwarancje.
    Sam sobie odpowiedziałem na moje pytanie :D

5. WooC4$h

WooC4$h Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Racoon City
    Dokładnie, masz kasę bierz nową nie masz używkę albo dozbieraj do nowej. Wolna Twoja wola :)

6. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Osobiście uważam tak.
    Jak nie przerabiasz konsoli to bierz nową, prawda jest taka że Slimy tez się psują, w przypadku nowej masz 24 mies. gwar. no chyba że ktoś ci sprzeda w dobrej cenie używaną choć z 12 mies. Konsole nowe nie są aż takie drogie jak nowe samochody. Myślę że wydatek około 800zł na nową nie jest tragedią. Za używańca z dyskiem zapłacisz około 550-600. szału różnicy nie ma, a nowa jest nowa.

7. Toyoda

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Też tak myślę, że 200-300 zł to nie majątek i warto dołożyć te pieniążki i mieć spokój chociaż na te dwa lata.
    Jedno mnie ciekawi, czy te konsole psują się podobnie jak nowe samochody, czyli to zależy od tego ile konsola będzie używana i jak będzie dbana :D
    Bo ja osobiście konsole nie będę katował, mam pracę i praktycznie pod koniec dnia mam czas na ew. pociupanie w gry :) i zastanawiam się czy konsola będzie miała większy żywot niż, te co są katowane codziennie po kilka godzin.

Wczytywanie...

Poleć forum