1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe bany na Ixtreme 1.6!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez R-14, Listopad 2, 2009.

1. R-14

R-14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Przczytalem dzis na onecie, ze microsoft planuje bany dla osob grajacych na piratach:mad:. oto link do tematu: http://gry.onet.pl/2070510,,Grasz_n...ch_Przygotuj_się_na_zbanowanie,wiadomosc.html

w tym newsie znajduje sie inny link do xbox-scene.com. Po przeszukaniu tego forum ustalilem, ze ludzie dostaja bana nie wiedzac za co. Wlsanie mialem zaczac grac na Xbox live, ale sie wystraszylem i nie wiem co zrobic.

Co o tym myslicie i co byscie mi doradzili?
    Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. m@lin

m@lin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odłącz konsole od neta na czas fali, chociaż nawet to może nic nie dać. Tak ogólnie było już kilka takich tematów, szukaj.

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Juz dawno jest o tym na forum. opcja szukaj nie gryzie...

Fala banów trwa a może już się skończyła... Szybko się obudziłeś

5. Maciek757

Maciek757 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok
    ja bym grał spokojnie dalej.. i gram a mam 1.5.1 starszy i co z tego pomykam po live od roku i nic zero bana

6. R-14

R-14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    no ok, ale jest forum i na tym forum bardzo duzo osob dostalo bana czyli jednak cos w tym jest....

7. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ale nie trzeba od razu nowego tematu zakładać... Szczególnie że na tym forum jest kilka tematów nt bana

Wczytywanie...

Poleć forum