1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe Call of Duty będzie tytułem dla "szerokiej widowni"

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez dawid813, Kwiecień 21, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. dawid813

dawid813 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Thomas Tippi z Activision zapowiada, że studio Sledgehammer, które pracuje nad nową częścią bestsellerowego cyklu gier Call of Duty sprawi, że gra trafi do znacznie szerszego grona odbiorców.

Z wywiadu przeprowadzonego przez kalifornijski dziennik LA Times dowiadujemy się, że nowe Call of Duty będzie świeżym doświadczeniem dla graczy zaznajomionych z serią. Nad tym projektem pracuje obecnie studio Sledgehammer, na czele którego stoją byli szefowie Visceral (czyli ludzi odpowiedzialnych za Dead Space i Dante's inferno). Jednakże kluczową częścią wypowiedzi zdają się być słowa:

Treyarch, które odpowiedzialne było za Call of Duty 3 i Call of Duty: World at War przygotowuje kolejną część tej serii, która ukaże się na jesieni 2010 roku. A teraz do dwóch studiów deweloperskich, które przygotowują dla nas tytuły marki Call of Duty dołącza Slegdehammer Games. Nie ujawniliśmy jeszcze szczegółów odnośnie ich gry, ale będzie to zupełnie nowe podejście, które sprawi, że produkt trafi do znacznie szerszego grona odbiorców.
    Na tę nienazwaną jeszcze część serii przyjdzie nam czekać aż do 2011 roku. Śmiało możemy założyć, że Activision podzieli się z nami większą ilością informacji podczas czerwcowych targów E3.

2. Lotnik421 Xbox One

3. SirArczi

SirArczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Akcja w nowym COD ma zostac osadzona w Wietnamie :)

4. kopciuch

kopciuch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Pewnie przystosują nowego CODa pod Natala i będziemy strzelać do wietnamców z miotły albo z rury od odkurzacza :)

5. SirArczi

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @UP

HaHa ... jak tak to ja juz zamawiam preorder ;) Hehehe

6. filemon1993

filemon1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Call of Duty + Natal to chyba nie pasuje pożyjemy zobaczymy:D

7. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Taaa, ciekawe jak będzie wyglądać bieganie i celowanie w natal'u ;).

Call of Duty to już nie ta sama gra, skoro robią ją ludzie od Dante Inferno. Koniec kariery West'a i Zamepli w Infinity Ward = koniec CoD'a. No chyba że spodoba Wam się to "Świerze podejście", które nawiasem mówiąc oznacza "Nie mamy już pomysłów, ale nadal chcemy waszych pieniędzy".

8. wojtas74

wojtas74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wałcz
    up@ masz racje ale i tak najbardziej pragnę mw3 a nie jakiejś podróby coda ;|

9. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
    Szersze grono odbiorców + świeże podejście = gra dla casuali :(

10. Modzio

Modzio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tczew
    W sumie miotła by się jakaś znalazła:DD,ale raczej takie sterowanie by się nie przyjeło.

11. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    Właśnie.... Widać że wszyscy odchodzą od hardcore'owego grania w stronę casuali, co mnie osobiście się nie podoba.... Szkoda....

12. SirArczi

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @UP

Poprostu ludzie maja coraz mniej czasu na hardcorowe granie.

Ja sam osobiscie przechodze na tzw casual :) Ma byc przyjemnie i bez "bolu".

IMO, jest to dobry pomysl

13. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    może zrobią z tego taką strzelankę jak na tych automatach co się wrzuca kase i strzela do monitora z plastikowych gunów . tyko, że strzelać będziemy palcami :D

14. Patrolek PL

Patrolek PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    W-wa
    Jak na Natalu to co najwyżej Super Mario Bros. :) A nie COD, co będziesz strzelać z odkurzacza jak napisał kopciuch

15. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Precz z casualstwem... To jest jak rak. Niszczy poziom gier. Nie to co kiedyś... "Męczę się z tym etapem już trzeci dzień!" A dzisiaj to wygląda tak: "Ukończyłem całą grę w 5 godzin na strzała!".
    No ale cóż, liczą się pieniądze.

16. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Super by było jak by akcje osadzono całościowo w Wietnamie. Brakuje mi tego brudnego klimatu tej wojny w grach. Pamiętam jak jeszcze na kompie ostro pogrywałem w vietconga.

17. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    A CoD:MW2 to niby gra pokroju pierwszego Rainbows Six/Ghost Recon,czy też Operation Flashpoint/Arma?Polecam odświeżyć sobie te pozycje-CoD przy nich to gra wybitnie casualowa.

Nie wyobrażam sobie,że można ta serie skierować do jeszcze większego grona odbiorców.Call of Duty popularnością to juz tylko Mario ustępuje.

18. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia

Czyli można się spodziewać komercyjnego gniota...

19. Phafor

Phafor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem zagorzałym fanem Cod'a i musze stwierdzic ze zawiodłem sie na ostatniej częsci. Nie jestem casualem. Gram często i dużo. Całą gre ukończyłem w 5h :( Myślałem ze to jakiś dłuższy przerywnik w grze a tu napisy końcowe :/ Jeśli kolejna odsłona ma tak samo wyglądać to dochody autorów znacznie zmaleją. Chociaż nie dziwie im się.. Już wykorzystali prawie wszystkie możliwe scenariusze. Hmm.. Może teraz czas na Wojne Secesyjną?

Pozdrawiam.

20. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Eh... Call Of Duty to jest gra multiplayer z DODATKIEM single player... single player to rozgrzewka przed prawdziwym trybem... Dla mnie to jest gra w ktora najdluzej gram, okolo 200 godzin i jeszcze sie nie znudzila, jeszcze mało?

Ps. Kup nowa konsole nie przerobiona i dolacz sie do live a zobaczysz o czym mowie :)

21. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Potwierdzam w 100-u %-ach, aktualnie zmarnowałem 17 dni grając w multi, na kampanię 2-a razy mniej, ale wiem jedno - nie kupię nowego COD'a jeśli będzie takie same jak to.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum