1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe Call of Duty tworzone z myślą przede wszystkim o konsolach nowej generacji

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 10, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Co więcej, twórcy zapowiedzieli wdrożenie trzyletniego procesu produkcji.

Nad nową grą z serii Call of Duty pracuje obecnie firma Sledgehammer Games. Według informacji przekazanych przez Erica Hirshberga wygląda na to, że tytuł ten powstaje przede wszystkim z myślą o konsolach nowej generacji. - Oczywiście w roku premierowym dla konsol nowej generacji, każdy kto zaprojektował tytuł cross-platformowy musiał zmierzyć się z faktami, że technologia konsol nowej generacji dopiero wychodziła z cienia i zmieniała się podczas procesu deweloperskiego... Teraz, kiedy konsole next-gen już wyszły i są dostępne na rynku, stały się one naszym celem pierwszorzędnym - powiedział Eric w rozmowie z IGN.

Hirshberg powiedział także, że kolejne gry z serii Call of Duty będą od teraz powstawały w trzyletnim, a nie jak było do tej pory - dwuletnim cyklu produkcyjnym. Nad kolejnymi grami z serii będą pracować trzy zespoły - Treyarch, Infinity Ward oraz wspomniane powyżej Sledgehammer Games.

Oto, w jaki sposób Eric Hirshberg skomentował decyzję o wydłużeniu procesu produkcji poszczególnych części. - Z takim poziomem zawartości, którą aktualnie pakujemy do każdej gry, stało się prawdziwym "końskim wyścigiem", by za każdym razem zdążyć ze wszystkim co chcieliśmy opracować. Przy konsolach nex-genowych mamy więcej możliwości niż do tej pory, chcemy więc upewnić się, że nasi deweloperzy będą mieli odpowiednią ilość czasu na wprowadzenie innowacji i stworzenie najbardziej kreatywnej wizji, a także niezwykle dopracowanej gry za każdym razem - tłumaczy CEO wydawnictwa Activision, Eric Hirshberg. ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Ciekawe czy cos moze jeszcze uratowac ta serie ? Z kazdym rokiem coraz gorzej a juz Ghost przeszedl sam siebie (wypowiadam sie jak fan serii). Nudny z irytujacym multi - gra wogole nie pociaga, szybka i durna akcja z udziwnieniami. Zalosne plansze i nieziemso gra w stylu BlackOps. Kupilem i zagralem dwa razy. Tak jak wiekszosc moich zajomych. Tak jak kiedys czekalem na coda tak dzis moje nastawienie do gry jest bardzo negatywne. A juz wyciaganie kasy MARNYMI DLC z zalosnymi planszami przechodzi ludzkie pojecie. Wogole calkowicie odeszli od zajawki Modern Warfare, od zajawki wojny. Takie bez smaku...

1 osoba to lubi.
  4. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Dla mnie CoD skończyło się na II wojnie swiatowej, może ejszcze Black ops.. ale II to już kosmiczne strzelanki bez zycia z historią naciaganą.
    Ahh pamietam czasu CoD 1 na PC pożniej na Xboxa 2 wojna swiatowa , sterowało się żołnierzami róznych narodowosci, rózne historie, grafika może nie taka jak teraz, ale gra miałą serce i wciagała. a nie 30 minut efektów i litery koncowe.

1 osoba to lubi.
  5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Niech zrobią przyzwoitego modern warfare 4 zamiast tandetne black ops'y czy GHOST który jest prawie jak black ops.....

1 osoba to lubi.
  6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Juz mnie zaczyna denerwować to ich pierdzielenie, nie mam szacunku do żadnego z wyżej wymienionych studiów, nigdy nie wybaczę Acti tego co zrobiło z Call of Duty. Mają najbardziej dochodową markę na świecie a i tak muszą do każdego CoDa zrobić milion DLC, toż to jakieś żarty są.

7. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Jestem z CODem od pierwszej części. Do tej pory w każdej części potrafiłem znaleźć coś co mi się podobało. Multi bywało wspaniałe, czasem tylko troche słabsze, SP zazwyczaj widowiskowy i tyle. Nie jestem za tym żeby wieszać psy na kogoś robocie, jednakże w Duchach nie znalazłem nic ciekawego, powielanie patentów na maxa, nawet pies nie uratował sytuacji...do tego tryb multi to nieporozumienie totalne i dlatego jestem pełen obaw co do kolejnych części. Pewna formuła już się po prostu wyczerpała. Może to jest dobry pomysł żeby wydłużyć cykl produkcji, jednakże zależy czym to zaowocuje. Czy będą dłubać w silniku czy tylko zafundują nam masę dodatków typu zombie...czas pokaże

@up w temacie DLC podzielam zdanie kolegi wyżej

8. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    3-letni proces produkcji może wpłynąć pozytywnie na jakość kolejnych części CoDa. Oczywiście nie liczmy na drastyczne zmiany w gameplay'u, bo sam jestem z tych co nie są za takimi zmianami, bo po prostu gra się b. dobrze i tu nie ma co zmieniać. Na razie dwie części CoDa były chłamem - MW3 i Ghosts. Reszta jak najbardziej na +. Czekam na CoDa od Sledgehammer Games :)

9. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak nie ma pomysłu na grę to nawet 3letni plan produkcyjny nie pomoże.

10. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Jako fan calej serii przyznaje ze Ghost byl najslabszym tytulem i bardzo mnie rozczarowal.
    Gdyby wrzucili cos z drugiej wojny swiatowej w super oprawie to bym sie nie obrazil. Ale bez zombie oczywiscie.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

11. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Meh. Call of Duty skończył się dla mnie na pierwszym Modern Warfare.
    Mogą wymyślać różne bajery: psy, chomiki, zombie i inne badziewa, i tak tej gry nie tkne.

Przyznać trzeba, że mają sposób na łatwą kase. Wydadzą to samo co rok temu, milion DLC i kolejny milion tymczasowych fanów.
    Z roku na rok jest tak samo. A szkoda.

Rozumiem to, technologia z dnia na dzień jest co raz lepsza, co przekłada się niby na jakość gier.
    Ale tu można zauważyć sytuacje odwrotną: gry ładniej wyglądają, ale są o wiele gorsze jakościowo - fabuła na 4H pełna wszelakich graficznych fajerwerków + średniawy multik.

Z chęcią pograłbym w tak dobre gry jak CoD, CoD 2 albo MoH:AA. To dopiero były gierki!

1 osoba to lubi.
  12. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Z tym sie zgodze.

Dobija fakt ze taki Rockstar pracuje w pocie czoła LATAMI zeby pchnac dla nas tytul ktory miazdzy a inni idac na latwizne serwuja nam shit coroczny Z TAKA SAMA CENA.
    No ludzie to juz naprawde sie robi żałosne.

Modern Warfare 2 do dzis jest tytulem do ktorego mozna wracac - naokraglo. Modern warfare - poezja.

Dzis juz wiem ze nie kupie nastepnej odslony seri. Nie mam ochoty na kosmiczne strzelanki z futurystycznymi bajerami.

Z checia kupilbym takie MW2, z ta sama grafika nawet, byleby nowe plansze wsadzili oddajace klimat pozostalych juz zawartych w grze.

13. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    ja już na początku się wypowiedziałem w tej kwestii i fabuły na 2 h, tak mi się przypomniał Medal of Honor jeszcze na Playstation. Jak pamietął gra była nie na godziny a na tygodnie grało sie grało i końca nie było to był gry..

1 osoba to lubi.
  14. tactlessczak28

tactlessczak28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak dla mnie to najlepsza częśc to była mw2 tam było dosłownie wszystko jedna z najlepszyc częścji coda dla mnie na 1 miejscu dla innych pewnie na 2 zaraz po codzie 4.Potem zaczeli coraz gorsze te cody wypuszczać (no może jeszcze mw3 było spoko).Gram od 1 częsci coda i z tego co widze to dzieje sie to samo co z serią nfs coraz gorzej...
    Sry za błedy ale pisze z fona

15. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Ja bym wrócił do CoD 1, CoD UO, MW, WaW. Teraz lecą na kaskę bo 10 letnie dzieci nie tkną 2 Wś.

Wysłane Galaktyczną mocą Asa II/Sent by Galatic power of Ace II

Wczytywanie...

Poleć forum