1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe chłodzenie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez konradinho, Wrzesień 4, 2008.

1. konradinho

konradinho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie.

Czy opłaca się zakupić coś takiego? Niby mam zmienioną płytę główną przez Microsoft(teraz jest ta z Falcona) ale Xbox grzeje się od spodu po dłuższej grze. Czy takie coś pomoże czy może coś innego:

http://allegro.pl/item431935850_intercooler_do_xboxa_360_super_cena_wysylka_8zl.html

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Odp: Nowe chłodzenie

Jak konsola ma paść to i tak padnie i takie intercoolerki nic nie pomogą, a jeszcze zaszkodzą. Zostaw jak jest, w razie czego znowu wyślesz konsolę na gwarancję.

4. konradinho

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Mam płytę główną tą z nowym chłodzeniem a zasilacz 203W. Czy to nie czasem przez to generuje zbyt dużo ciepła? Jeżeli dobrze pamiętam ta płyta z nowym chłodzeniem potrzebuje 175W. Czy lepiej zmienić zasilacz?

5. offtopic

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38

Nic nie zmieniaj :)

6. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Znaczy co? Ma to zakodowane w keyvault (czy jakoś tak)? Można temu procesowi zapobiec albo przynajmniej odroczyć.

7. offtopic

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38

Nie ma nic zakodowane tylko pierwsza rewizja została spieprzona i większość konsol z początkowego okresu prędzej czy później padnie.

INTERCOOLER nic tu nie pomoże.

8. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Każda konsola prędzej czy później padnie. Ale jak już pisałem można ten wyrok odroczyć :)

9. Krychol rc

Krychol rc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Witam
    Nie chcę otwierać nowego wątku więc piszę tutaj.
    Czy jak oznacza że mam zasilacz 203W to mam konsolę z lepszym chłodzeniem?
    Konsola zakupiona w 20.12.07.
    Temperatura jaka jest w środku (po jakimś czasie chodzenia) 41-45oC.

10. konradinho

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Ale w dalszym ciągu nie uzyskałem odpowiedzi :)... Jak?

11. Bug

Bug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź

Nie no według mnie to na allegro bajer sprawa i w sumie dodatkowe wiatraczki się przydadzą zawsze

12. offtopic

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38

Ale ten inercooler nic tu nie da. Poczytaj sobie komentarze na temat tego wynalazku 8)

http://www.anandtech.com/gadgets/showdoc.aspx?i=3152&p=3 wg mnie jest to 90nm, czyli stare chłodzenie.

x-clamp, jak masz falcona to możesz spać spokojnie

13. Bug

Bug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź

No może i są różne komentarze, ale kto to naprawdę sam w praktyce sprawdził...? 8)

14. pasi7

pasi7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

ja uzywam takiego urządzonka i jestem zadowolony po wielu godzinach grania obudowa zimna a z dodatkowych wiatraczkow wylatuje masa ciepłego powietrza, wiatraczki wymuszaja zwiekszoną cyrkulacje powietrza wewnątrz konsoli i nikt mi nie powie ze to nic nie daje. minusem jest natomiast hałas

15. piotr5001

piotr5001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Okolice Kakowa

Z nawyku wymieniłem wewnątrz wiatraki i obudowa jak i xbox zimny

16. VNV NATION PL

VNV NATION PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

X-pudło każda wersja może dostać 3 ROD, ja mam starą już z 3 ROD i nowy Falcon jeszcze bez. Cały czas myślę nad wymianą chłodzenia na wattercool Innovatec. Stracę gwarancje ale sprzęcik będzie super chłodzony i cichutki jak myszka. Koszt jest wysoki sam blok to 300 zł, stać mnie i zrobię coś takiego.
    Proszę osoby które znają się na wodnym chłodzeniu o pomoc, poradę

17. szufla10

szufla10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

!!!JEDYNA SKUTECZNA METODA NA 3 ROD!!!

MOJE DANE

Strona "O mnie"

Inne moje aukcje

Moje komentarze

Dodaj mnie do ulubionych!

KONTAKT ZE MNĄ

Wyślij do mnie e-maila

GG: porozmawiaj

Nr tel.: 698976413

KOSZTY WYSYŁKI

Paczka z zadeklarowaną wartością - 20zł

Kwota do wpłaty wraz z przesyłką to 169zł

REGULAMIN AUKCJI

Po zakupie proszę przesłac konsole na adres podany w allegro najlepiej paczką ubezpieczoną. Kwotę powiększoną o koszt przesyłki ubezpieczonej powrotnej proszę wpłacic na konto podane w mailu. CZAS WYKONANIA TO OKOŁO 2-3DNI OD CHWILI PRZYJŚCIA KONSOLI.

OPIS PRZEDMIOTU

Jeśli masz problemy ze swoim xboxem, ciągłe przegrzewanie się, zawieszanie się gier i 3 czerwone diody, a może chcesz uniknąc kłopotów związanych z uciążliwą naprawą konsoli to ta AUKCJA jest dla Ciebie...

Na tej aukcji oferuję profesjonalną usługę polegającą na usprawnieniu działania naszej konsoli i praktycznie całkowitym usunięciu możliwości wystąpienia w naszej konsoli 3 czerwonych diód śmierci.

Tuning bo tak można to nazwac polega na wymianie oryginalnego wentylatora na nowy o wiele wydajniejszy od oryginalnego firmy TALISMOON, założeniu radiatorów PENTAGRAM na pamięci oraz dodaniu pasty termoprzewodzącej ARCTIC SILVER 5 na procesor graficzny GPU I CPU. Po przeprowadzeniu takich zabiegów konsola przestaje się nadmiernie grzac nawet przy dłuższym graniu, nie wiesza się i co najważniejsze mamy praktycznie pewnośc ze konsole nie spotkają Diody Śmierci.

Co najważniejsze metoda ta jest sprawdzona!!! Sam osobiście mam taki zabieg wykonany w mojej konsoli i po wielu problemach z konsolą ta przeróbka dała mi poczucie bezpieczeństwa że konsoli nic się nie stanie w trakcie grania... :)

Tak wygląda konsola po przeróbce

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Modyfikacja jest w pełni bezpieczna dla konsoli , lecz trzeba się liczyc z utratą Gwarancji.

Możesz mi zaufac ,że konsola wróci do ciebie w taki stanie w jakim ją przysłałeś, a możesz liczyc na cos lepszego, twoja konsola będzie chodziła o wiele lepiej a ty będziesz mógł już spokojnie grac w swoje ulubione gry!!!

CENA zawiera koszt wszystkich części oraz wykonania całej modyfikacji. Proszę przysłac samą konsole bez dysku twardego i okablowania. Istnieje oczywiście możliwośc osobistego dostarczenia konsoli.

Wyłoniło się już kilka pytań odnośnie skuteczności tej metody, otóż jest to sprzęt bardzo zaawansowany technicznie i nigdy do końca nie można zagwarantowac że jak zrobie taką przeróbkę to konsola już na zawsze będzie sprawna. Dokonianie takiego zabiegu napewno w 99% przypadków pozwoli na cieszenie się przyjemnościa z gry przez bardzo długi czas lub wyeliminuje problem całkowicie w przeciwieństwie do ciągłych naprawa które trzeba wykonywac regularnie. Proszę również pamiętac ze przyjmuje konsole bez 3 ROD i dokonuję wtedy przeróki na sprawnej konsoli.

Ja takie cos na allegro wyczailem , tylko sie zdjecia nie pokazaly ale dam link http://allegro.pl/item483456962_tuning_xbox_360_nigdy_wiecej_3rod_zobacz.html

Wczytywanie...

Poleć forum