1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NOWE DJ HERO x360. Nieotwierany - 280zł

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez krygo, Styczeń 27, 2010.

1. krygo

krygo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Przemysl
    NOWE DJ HERO x360 NIEAKTUALNE

Mam na sprzedaż DJ HERO na XBOXA 360 w cenie 280zł + wysyłka pocztą polską lub kurierem inPost. Jest to gra i kontroler w oryginalnym zestawie, nieotwierany. Gra jest ze stanów jednak jest w Region Free więc nie ma problemu. Wysyłka po wpłacie na konto, możliwe wystawienie na allegro. Proszę o oferty tutaj lub na maila:
    krygo93@gmail.com
    lub
    GG: 728916711 (niewidoczny).

NIEAKTUALNE

*

2. Lotnik421 Xbox One

3. SebooL12 PL

SebooL12 PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczerców
    A interesuje cię sprzedaż samego kontrolera?
    Wyślij mi foty tego zestawu na seba52a@gmail.com, a i foty, żeby miały w tle gdzieś karteczkę z twoim nickiem z forum.

4. krygo

krygo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Przemysl
    Zestaw jest nowy, nieotwierany więc raczej nie. Prawda jest taka, że paczki nie mam przy sobie. Jeżeli będzie dzisiaj chętny na zakup to kurier jutro z rana mi ja przywiezie a po uzgodnieniu wyśle ja do osoby kupującej.

NIEAKTUALNE.

Wczytywanie...

Poleć forum