1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe DLC do Battlefield 3

Temat na forum 'DLC' rozpoczęty przez ulan, Styczeń 26, 2012.

1. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Witam. Na XBL (od wtorku) pojawiły się dwa nowe dodatki do BF3. Każdy z nich kosztuje po 240 MSP.
    Jedne z nich to:
    PAKIET PROMOCYJNY BF3 (Pakiet ten zawiera 10 unikalnych nieśmiertelników oraz nową skórkę, poprzednio dostępne tylko w Ameryce Północnej przy zamówieniu przedpremierowym. Teraz także Ty możesz wyposażyć w nie swojego żołnierza,
    a drugi to:
    PAKIET SPECACT (Pakiet ten zawiera zestaw skórek oraz nieśmiertelników, które poprzednio były dostępne jako dwa osobne elementy przy zamówieniu przedpremierowym. Teraz mogą z nich skorzystać wszyscy gracze. Zestaw SPECACT udostępnia nowy kamuflaż w trybie wieloosobowym, a pakiet nieśmiertelników zawiera nowe nieśmiertelniki do wykorzystania w grze.).

Czy ktoś to już z was pobierał? Czy w pakiecie SPECACT jest ta sama zawartość co w pakiecie PROMOCYJNYM powiększona i skórki? Czy to są po prostu dwa różne dodatki i w żadnym z nich zawartość się nie powtarza?

2. Lotnik421 Xbox One

3. tommyw200

tommyw200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dokładnie miałem zamiar o to zapytać. Wydaje mi się , że nie zawierają tego samego. Mam specact-zawiera jedną tandetną skórkę i może jeden ciekawy nieśmiertelnik na 10 innych. Jakbyś mógł mi opisać , jeśli byś kupił promo packa , byłbym bardzo wdzięczny , a guzik Przydatne byłby użyty :)
    Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum