1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe dodatki do MW3 dla posiadaczy Elite trafią dziś na Xbox Live Marketplace

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Czerwiec 19, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Już dziś w sieciowej usłudze konsoli Xbox 360 pojawią się nowe DLC do Call of Duty: Modern Warfare 3 adresowane wyłącznie do graczy, którzy zakupili Call of Duty: Elite. Pozostali użytkownicy na razie muszą uzbroić się w cierpliwość.

Mark Rubin, producent wykonawczy w Infinity Ward poinformował na Twitterze, że kolejne DLC do Call of Duty: Modern Warfare 3, które w ciągu najbliższych godzin zadebiutuje na Xbox Live Marketplace zawierać będzie nową misję dla trybu Spec Ops o nazwie Arctic Recon oraz trzy nowe mapy dla trybu Face-Off: Vortex, U-Turn i Intersection. Do pobrania tych dodatków wymagany jest Call of Duty: Elite.

Jeszcze nie wiadomo, kiedy nowe DLC do Call of Duty: Modern Warfare 3 zostaną udostępnione wszystkim chętnym właścicielom Xboksa 360, a także kiedy trafią na PlayStation 3 i PC. Przypomnijmy, że Microsoft podpisał umowę z Activision na czasową wyłączność poszczególnych dodatków.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    To całe face-off to jedna wielka pomyłka. Póki co 1 fajna mapka, która powinna być powiększona i dodana dla zwykłego multiplayera, reszta to dno. Świat boostowania i nic więcej... Jestem ciekaw co to za nowa misja spec ops, bo tylko zawsze one mnie ciekawią z tych DLC.

4. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Mogliby dać jakieś darmowe mapki face-off np.Shipment!
    Bo te dwie mapki,które teraz są to masakra,na tym Aground to od razu po respie giniesz od snajperek..
    A Erosion to jeszcze ujdzie,ale za dużo jest kamperskich miejsc.
    A elite premium nigdy nie kupie!

5. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Ja w tym miesiacy sie baardzo zawiodlem na elicie.
    Na cholere place 4000 msp by stracic 1 miesiac?
    W misje nie gram, durne fejsoff tez nie...
    A wiec miesiac w tylek. Miala byc 1 mapa i wyszlo nic...
    Mam nadzieje ze w nastepnym miesiacy dadza jakies 2 dobre mapki...

6. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
  7. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    I nadal sie podniecam.
    Oasis, Piazza. Mapki jakich malo.
    Ale musze Ci przyznac ze ten miesiac jest do ****... Nie gralem nigdy na faceoff a wiec nie wiem jakie sa te mapy i nie zamierzam ich poznawac...

Wczytywanie...

Poleć forum