1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe Fable w 2012 roku? – E3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Groszq, Czerwiec 6, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak i na dodatek specjalnie stworzone pod technologię Kinect i nie ma się o co martwić.

Otóż w ręce graczy trafi gra, w której postać widzi świat z perspektywy pierwszej osoby. Wszystkie czary będą wykonywane za pomocą gestów na ekranie t to od gracza będzie zależało jak mocny czar użyje (moc generowana przez pocieranie dłońmi), czy jakie dokładnie zaklęcie zostanie użyte. Generalnie Fable: The Journal wygląda bardzo interesująco.

Ja mam jakoś ochotę zagrać w tą grę. Może dlatego, że w końcu tak naprawdę sam pokieruję działaniami głównego bohatera Fable, albo znów Lionhead postanowi wyręczać graczy na każdym kroku. Tego jeszcze nie wiem, ale mam nadzieję, że niedługo zostanie ujawnionych więcej informacji.

Wideo na XBOX Magazyn - Nowe Fable w 2012 roku? - E3

2. Lotnik421 Xbox One

3. piotrek95pl

piotrek95pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    a co z chodzeniem ?? zmiana borni itp... szczeze nie widze tego na kinecta

4. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    jak kupie kinecta to rozwaze FAble na powaznie. Na konferencji jak na zywo pokaz lecial podobalo mi sie i to nawet bardzo. Jednak narazie nie mam kasy na kinecta

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum