1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe fotki z gorącej Afryki, rzućcie okiem na snajpera w akcji!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 24, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Sniper Elite III: Afrika to trzecia odsłona strzelaniny z elementami stealth, która trafi na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz next geny już 27 czerwca tego roku. W sieci udostępniono nową galerię z tej gry.

Firma Rebellion przygotowuje dla nas tytuł osadzony w realiach drugiej wojny światowej. Mowa tutaj o Sniper Elite III: Afrika, które to zabierze nas do gorącej Afryki, gdzie staniemy do walki z nazistami.

Wygląda więc na to, że jeden człowiek z karabinem snajperskim potrafi zdziałać wiele. Jakiś czas temu prezentowaliśmy Wam fragmenty rozgrywki, dziś czas na pokaźną galerię screenów. Trzeba przyznać, że wyglądają całkiem nieźle.

Najważniejsze cechy Sniper Elite III: Afrika:

• Rozbudowana mechanika snajperska
    • Otwarta struktura map
    • Większy nacisk na elementy stealth
    • Ulepszono kamerę rentgenowską
    • Kampania na terenach Afryki
    • Tryb kooperacji

Produkcja trafi 27 czerwca na platformy Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Po|<ora

Po|<ora Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kalisz
    Wygląda smakowicie.. :D

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    watch dogs też wyglądał a wyszła kicha.
    watch dogsi uświadomili mi że dopóki gra nie wejdzie na rynek to nie ma co się zachwycać screenami.

1 osoba to lubi.
  5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP
    Niestety :D Ale jarałem się screenami z GTA 5 i po odpaleniu gry jarałem się jeszcze bardziej .

Taka to prawda.. Screeny podrasują itp, a później włączy się gry i tylko WTF? Zawsze mówię grę można ocenić dopiero wtedy jak zobaczy się (chociaż) prawdziwy gameplay :), a nie pseudo screenaski ;p

Jak chodzi o tą grę to jestem tylko ciekaw tych kill cam (czy jak to się nazywa bardziej fachowo) i nic więcej :)

6. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale akurat w tym wypadku Sniper Elite to sprawdzony tytuł, a trzecia część to jedynie aktualizacja tego co już jest :) Tak nawiasem mówiąc, to już mógłby się pojawić na rynku.

1 osoba to lubi.
  7. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Ja się jarałem GTA V i dla mnie wyszła kicha. Watch_Dogs dla mnie jest niesamowity. Sniper Elite na pewno nie będzie zepsuty, V2, NZA, NZA2 były super. Nie wiem jak 1 bo zakupiłem tylko V2 i NZA. Klimaty Afryki jest świeżością od ciemnych map wielu strzelanek.

Wczytywanie...

Poleć forum