1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe fragmenty z Watch Dogs nie powalają – Ubisoft nie grzeszy kreatywnością

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 26, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Jeśli kiedykolwiek graliście w tytuł z serii Assassin's Creed zapewne kojarzycie wielką wojnę Asasynów z Templariuszami. Francuscy twórcy postanowili wykorzystać niemal identyczny konflikt w swoim nowym IP – tym razem hakerzy z DeadSec będą walczyć z grupą Blume. Materiał pokazuje nowe fragmenty z gry, które nie zachwycają.

Po zobaczeniu poniższego materiału pomyślałem „kto od miecza wojuje, ten od miecza ginie”. Ubisoft stworzył tak ogromną i wyjątkową otoczkę związaną z tym IP, a od kilku tygodniu ten projekt nie potrafi udźwignąć ciężaru marketingowych słów.

Tym razem dostaliśmy nowe fragmenty z produkcji, które wyglądają po prostu normalnie – nie jest brzydko, ale oglądając materiały i zajawki z zeszłego roku oczekiwałem czegoś lepszego. Ktoś pewnie powie „wersja z PS3!”, ale chcecie wierzyć, że Ubisoft specjalnie nie ukazuje nam tej ładniejszej produkcji?

Wracając jednak do wielkich "innowacji" – w Watch Dogs pojawią się dwie grupy DeadSec oraz Blume – które będą walczyć o prym w mieście (na świecie?). DeadSec wspiera głównego bohatera gry i są to „anarchistyczni hakerzy”, natomiast ich rywalami będzie korporacja, która dąży do kompletnej cyfryzacji miasta. Ogromną "niespodzianką" będzie dla Was pewnie fakt, że żadna z formacji nie jest „zła”, a po prostu chcą inaczej osiągnąć swoje cele.

Grunt to kreatywność i nowe pomysły.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Moze się mylę albo i nie zna, na grę wyczekuje jak pewna cześć graczy ale nikt mi nie wmówi ze to jest ta sama gra którą nam pokazywali na początku .

Nie wygląda jak na ps4 czy XO a raczej x360 i ps3

4. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Ta gra to będzie rozczarowanie roku... :apathy:

5. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Jak na poprzednią generację wygląda całkiem nieźle :)

6. fazarro

fazarro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    poczekaj na project cars....

7. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wydawało im się że nowe konsole to będą nie wiadomo jakie maszyny a tu zdziwko, już na starcie to była wysoka półka półki średniej klasy PC, zmniejszyli wymagania i mamy co widać. Będe oceniał jak pogram, narazie jak by ktoś mnie zapytał o GTAV na PC i WD to wolał bym GTAV które już przeszedłem na konsoli.

8. Castor360PL

Castor360PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Z tym tytułem od dawna źle się dzieje...samo przesunięcie premiery...nie o tydzień a o 5 miesięcy już nam daje do myślenia...chociaż z drugiej strony w tym czasie Ubisoft miał/ma wystarczająco dużo czasu ,żeby poprawić to i owo!Nic nie wymyślimy....trzeba czekać do premiery....na pierwsze recenzje i zobaczymy czy warto wydać nasze ciężko zarobione pieniądze ;)

9. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Ja się do grafiki nie czepiam moim zdaniem jest ok

10. arczas89

arczas89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom, Poland
    Drzewo umiejętności ściągnięte z wiedźmina 2

11. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Nic szczególnego w kółko zasrany telefon, może ją kiedyś kupie by zwiedzić Chicago, bo w Gta brakowało mi tego miasta.

Wczytywanie...

Poleć forum