1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe Gears of War to robota People Can Fly!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez z0nk31, Czerwiec 1, 2012.

1. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    A jednak! Plotki się potwierdziły, wiele wskazuje na to, że Polacy z People Can Fly zmajstrują kolejną odsłonę Gears of War. No, przynajmniej jakąś część gry.

Nowe Gears of War to robota People Can Fly!

I tym razem to na pewno nie jest news od anonimowego źródła - tę informację ujawnił Mike Capps, czyli sam boss Epic Games, potwierdzając na swoim Twitterze przypuszczenia, że ekipa Adriana Chmielarza jest zamieszana w produkcję kolejnej części Gears of War. Czy Epic powierzy Polakom stworzenie całej gry, czy PCF będzie jedynie asystować -cóż, tego w stu procentach nie wiemy. Miejmy jednak nadzieję, że to jednak "nasi" zrobią kolejne Gears of War.

A że nowa część jest w planach wiemy od wczoraj. Najprawdopodobniej będzie to prequel, ale wszystkiego dokładnie dowiemy się na poniedziałkowej konferencji Microsoftu - wtedy też pokazany ma zostać pierwszy zwiastun gry. Już nie możemy się doczekać!

źródło gamezilla
    •• Nowe Gears of War to robota People Can Fly!

2. Lotnik421 Xbox One

3. jarek9292

jarek9292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    no wielka odpowiedzialność ciąży na People Can Fly ale miejmy nadzieje że im się uda wtedy zdobyli by naprawdę dużą sławę :)

4. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Bullet moim zdaniem był świetny, więc czekam z niecierpliwością

5. koozka

koozka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Sama konwersja jedynki na PC była naprawde dopracowana. Jestem o nich spokojny. Jeśli tylko ludzie z Epic Games beda czuwać nad całokształtem Gearsów to nie ma sie co bać. To solidny team więc technikalia napewno wypadną świetnie :D

6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Narazie chyba są kojarzeni głównie z Bulletstormem, a wg mnie była to gra conajwyżej słaba.. mam nadzieję, ze nie spieprzą tego, bo możliwość robienia takiej gry to furka do grubej kasy :)

1 osoba to lubi.
  7. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Bulletstorm był najbardziej kreatywną i innowacyjną grą ostatniej dekady. Nikt nie zrobił czegoś tak... nowego. A to, że ludzie wolą pograć w standardowe FPSy pokładu CoD, BF, MoH, świadczy tylko o nich samych.

Nowe Gearsy od PCF? Nie mogę się doczekać.

2 użytkowników lubi ten post.
  8. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Qwer.. nie osądzaj bo będziesz osądzony..
    Dla mnie Bulletstorm był grą nuda na maxa .. i popieram słowa mniha dla mnie Bulletstorm był średniakiem ..

9. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Bulletstorm ma ciekawy pomysł na siebie, ale wymyślona opowieść w grze jest nudna i po 1h grania robi się monotonna, ale trzymam kciuki aby teraz im się udało.

Wczytywanie...

Poleć forum