1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe gry, a przeróbka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gadzety, Listopad 5, 2012.

1. gadzety

gadzety Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam

Ostatnio pojawiły się nowe gry na xboxa m.in. AC3. Mam pewien problem, ponieważ nie wiem jaką posiadam przeróbkę i jakie kroki powinienem wykonać aby zagrać w te nowsze gry na starszym iXtreme. Ostatnią z nowszych gier w jakie grałem na xboxie to był Gears Of War 3. Mam również starszy dash: 2.0.13604.0

1. Czy będę wstanie zagrać w Fife 13 lub Assassin's Creed 3 na tym iXtreme?
    2. Czy ten starszy dash nie jest problemem? Jeśli bym zaaktualizował go do wersji, która jest wymagana przy Fifie lub AC3, to czy byłyby jakieś tego konsekwencje?

Bardzo bym prosił o pomoc w tej kwestii bo jestem zupełnie w tym zielony...

Z góry Dziękuję bardzo :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Jeżeli Gears of war 3 ci chodzi to chyba nowy Assasin nie powinien być problemem, ale właśnie na pewno dash musiałby być aktualizowany i tu dokładnie nie wiem jak to wygląda z tą tzw."cichą aktualizacją" może wypowie się bardziej doświadczony użytkownik i mnie poprawi jeżeli się mylę...
    Lecz jeżeli posiadasz "bardzo stare" ixtreme i ac3 nie zadziała to pozostaje aktualizacja do Lt 3.0 to tak na boku

4. Killswitch

Killswitch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Myślę, że możesz nie mieć u siebie przeróbki L.T 3.0 więc mógłbyś mieć problemy z (na)graniem. Co do dasha, to najlepiej aktualizować go poprzez pendrive'a.

A co do Fify 13 to franca w tym roku jest szczególnie kłopotliwa. Musisz mieć najnowszą przeróbkę i nagrać grę specjalną nagrywarką z firmwarem. (iHas)

5. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    jesli przerobke masz starszxa to pewnie 2.0 dasha mozesz podniesć do 15574 z pendrive poki co nie wiem jak jest z 16197 dziwne problemy ludki maja z grami wczesniej nagranymi , a poki co dash kompletnie nie potrzebny do grania w nowe gry takie jak fifa 13 czy forza horizon , fife13 jak kolega wczesniej powiedzial najlepiej ihas nie bedzie wtedy problemów ... dash 15574 nie usunie ci przeróbki jesli masz LT 2.0 no i sciagniesz gdzies z torrentow napewno :)

Wczytywanie...

Poleć forum