1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe Gry, a stare przeróbki konsol

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DreamDay, Wrzesień 5, 2011.

1. DreamDay

DreamDay Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , wyszły już dwie gry które nie chodzą mi po tradycyjnym patchowaniu jakie robiłem do tej pory.

Mam konsole z przeróbka iXtreme 1.6.0 mam rozumieć, że nadchodzące gry będą wymagały już jakieś nowej przeróbki tak? czyli na mojej przeróbce już nigdy nie pogram w nowe gry??

Jeśli tak, to w jaki mechanizm najlepiej wejść? JTAG czy LT, bo w tym jestem kompletnie zielony :)

bo jeśli przerobie na LT to pózniej w przypadku takiej gry jak Dead Island gdzie chodzi tylko na przeróbkach JTAG mam rozumieć że też nie pogram ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamil.kd

kamil.kd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Ja wybrałem Lt i jestem bardzo zadowolony:D
    wyszły 3 gry :D...
    Ten nowy ac brotherhood, nfs i fable 3 ale pewnie powstaną inne
    miałem wcześniej ixtreme 1.61.. i nie było aż tak źle ale te 2 piersze gry nie chciały mi chodzić a tą trzecią nie byłem zainteresowany.. wiec przerób sobie lepiej:D
    Ja na giełdzie w Katowicach dałem 100zł tydzień temu:D

4. DreamDay

DreamDay Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a takie gry jak Driver czy Dead Island Ci chodzą?? bo mowa tutaj o tych grach które powychodziły na jakiś nowych zabezpieczeniach parę dni temu :)

5. Cris2k

Cris2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    DreamDay,te gry są nagrywane na nowych płytach które są zwane jako:"XGD3".
    W takie gry narazie jest mozliwość grania tylko na JTAG.
    Jeżeli masz kasę to rób Jtag'a.

6. pelikan15

pelikan15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nysa
    Na jakich nowych płytach o czym ty mówisz?! Gry są dalej na dvd-rw dl tylko jest wykorzystywane 1gb danych więcej, tak w skrócie.

Wczytywanie...

Poleć forum