1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe gry a starszy xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tomek_b4, Wrzesień 27, 2012.

1. tomek_b4

tomek_b4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jestem nowy na forum. własnie zostałem włascicielem konsoli xbox 360 Jasper przerobiona. Moze wyda sie to dla was smieszne ale mam pytanie czy na starszej konsoli beda działały normalnie nowe gry typu Fifa 13, F1 2012. Chodzi mi o orginalne gry !!! i te nagrane przez kolege czyli pirackie. Prosze o wyrozumiałosc i szybka odpowiedz ;] Pozdrawiam :rugby:

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Beda działac:biggrin:

4. Eric.

Eric. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Co do nagranych kopi zapasowych przez kolege to nie wiadomo. W zaleznosci na jakie lt on bedzie nagrywal a jakie ty masz

Zatapalkowane z Neo V

5. tomek_b4

tomek_b4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A orginalne gry beda działy bez najmniejszego problemu tak ?

6. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    xbox 360 to xbox 360 . nawet na takim CORE z 2006 odpalisz każdą dzisiejszą grę

Wczytywanie...

Poleć forum