1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe gry i kilka pojec - znowu mam pytanie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mefju140, Czerwiec 4, 2011.

1. mefju140

mefju140 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witajcie ponownie to ja z "glupim" pytaniem do was.
    Czy majac przerobke LT + moge grac bez obawy o nowy dash , bez patchowania , bez zmiany wave itd ?
    Co to znaczy JTAG albo to drugie z TAG ?

I mam pytanie z oflagowaniem konsoli.
    Jak ofalguja mi konsole jak bede gral offline juz zawsze ?
    Jesli mi ofalguja konsole to jesli sie do neta nie podlacze to nie wiedza o tym i bana offline nie zalapie tak ?
    Bo juz sam nie wiem jak czytam to raz widze jak pisza o banach offline ... Wole spytac

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mając LT + pograsz w wszystkie gry jakie wyszly do tej pory czyli te z dashem 625. Podlaczając sie do neta sciagniesz najnowszego dasha który usunie ci przeróbke. Poki co żadna gra go nie posiada takze jesli go sam nie zainstalujesz lub nie pobierzesz z neta mozesz smialo grac w kazdy tytul. Co do oflagowania- mozesz miec oflagowana konsole w trybie offline jak grasz i nic ci sie nie stanie. Jak to ujales "oni nie wiedza". Natomiast jesli masz oflagowaną konsole( a co mozna sprawdzic programem o ktorym jest troche napisane na forum) i podlaczysz sie zeby popykac online to odrazu lapiesz bana.

Gry nonjtag i jtag to takie ktore dzialaja z przeróbką lub dzialaja kiedy jej nie masz. Tu masz szczegółowo http://xboxforum.pl/konsoli-f23/co-jest-jtag-i-nojtag-89354.html

Pomoglem, podziekuj peace

4. mefju140

mefju140 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzieki o to mi chodzilo :D

Wczytywanie...

Poleć forum