1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe gry na ixtreme 1.6

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez batman17, Listopad 27, 2010.

1. batman17

batman17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Witam.
    Prosze odpowiedzić mi na pytanie: czy aby zadziałały mi nowe gry z zabezpieczeniem AP 2.5 (NFS:HP, AC:B itd) na moim ixtreme 1.6 to wystarczy zaktualizowac abgx do wersji 1.4 i juz git ? Później jeszcze będe patchowal do wave3.
    Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. HiCZoK

HiCZoK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To zalezy jaki masz naped. Ale wysoce prawdobodobne ze musisz przeflashowac konsole do LT+.

4. batman17

batman17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    napęd mam benq ... no ale nie da się innym sposobem ? Nie gram przez neta i nie zamierzam.

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  6. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Jeżeli masz już naped sflashowany to przeflashować na LT+ to żaden problem, ja dzisiaj właśnie po raz pierwszy w życiu sflashowałem napęd i myślałem że będzie to dużo trudniejsze.

Wczytywanie...

Poleć forum