1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe gry na LT+ 2.0 Parę pytań.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez sweeterek, Luty 6, 2012.

1. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Witam.
    Panowie wiem że było milion pytań,milion odpowiedzi ale ja czytam i zrozumieć nie potrafie,dlatego chciałbym od was dostać odpowiedzi na swoje pytania i będe wtedy wiedział co i jak.
    Pytania wypunktuje aby było łatwiej mi póżniej zrozumieć odpowiedzi,osoby które mają mnie ciśnąć lepiej niech się nie wypowiadają bo mnie to nie rusza :)
    1.Mam LT+2.0 czy opłaca mi się przerabiać na 3.0 skoro nie gram online ?
    2.Jak wygląda nagrywanie nowszych gier na LT+2.0,tak samo jak kiedyś czyli ściagam gre,wrzucam w najnowszego ABGX i nagrywam czy coś się zmieniło,chodzi mi np o te nowe UFC.
    3.Nie mam napędu Ihas,a wyczytałem coś że niezbędny jest do nagrywania gier na 3.0,zamierzałem kupić takie oto cudo
    Kod:
    http://allegro.pl/liteon-x24-ihas124-19-b-ihas-124-nero-xbox360-xgd3-i2098029971.html
    i co to mi wystarczy do nagrywania nowych gier czy będe musiał wrzucać jakieś patche czy coś ?

Chce się dowiedzieć głównie tego czego potrzebuje do poprawnego nagrywania gier na 2.0 bądź w przyszłości 3.0 i jak to wygląda w praktyce,jakiś poradnik prosty albo coś,bo znalazłem tu na forum tutka,ale jak dla mnie jest skomplikowany,prosta chłopska odpowiedź mnie ucieszy :)
    Dziękuje i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Poradziłem sobie z ogarnięciem tego wszystkiego teraz zostały mi tylko dwa pytania.
    Czy ta nagrywarka która podałem jest dobra,i jak wgram lt+ 3.0 to wystarczy gre przepuścić przez nowego ABGX-a,potem nagrać IMG BURNEM wg ustawień w poradniku i tyle ? Zero wgrywania jakiś patchy itp.?

4. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    1. Tak, ta nagrywarka jest dobra.
    2. Tak wystarczy przepuścić obraz przez abgx v1.0.6 (ten abgx sam ''wszystko'' robi) i nagrać

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie musisz przerabiać, bo na lt 2.0 na chwile obecną można odpalać wszystkie gry. Ihasa nie potrzeba. Jak nagrywać? Tutorial jest na forum.

6. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    NAgrywarkę już zamówiłem na przyszłość,bo najprawdopodobniej w weekend będe wgrywał 3.0. Zresztą naczytałem się o tym instalowaniu gier na HDD tak więc lepiej zainwestować i mieć spokój :)
    Czyli jeszcze raz. Ściągam gre XGD3 np FORZA która wywala do dasha,przepuszczam przez ABGX,nagrywam IMG BURNEM wg poradnika i mogę instalować na HDD,i nie będzie mi wywalać do dasha ? W przypadki gier XGD2 nie muszę przepuszczać ale zawsze lepiej przepuszczać ? A jak to jest z AP 2.5 ,przez ABGX czy jak ?

7. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Każdą grę najlepiej przepuścić przez abgx (do LT3.0 musi być v1.0.6)
    Nie zapomnij sflashować iHAS'a...

Wczytywanie...

Poleć forum