1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe gry na starego xboxa360 ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez manutd, Listopad 23, 2013.

1. manutd

manutd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzień Dobry, chciałbym kupić grę fifa 14 bądź fight night champion na xbox360 rocznik 2006, 256mb. Czy opłaca się w ogóle to robić?, czy gra będzie działać jak należy?, nie będzie chodzić płynnie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Konsolka stara, to trzeba przyznać, no ale jeśli do dnia dzisiejszego nic się jej nie stało, to będzie działać.
    Rocznik nie wpływa w żaden sposób na sposób wyświetlania gry.
    Każda konsola ma takie same bebechy, bez różnicy, czy z roku 2006, 2007, czy 2013.

W skrócie: kupuj i graj! ; )

4. manutd

manutd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A podobno np. gta v nie chce chodzić na takich starych konsolach, czy to prawda ?

A czy jest jakiś sposób na zlikwidowanie opóźnienia między padem a konsolą ? bo w sumie tak jakbym odczuwał delikatne opóźnienie, ale być może jestem przewrażliwiony i tak ma być po prostu. A czy takie opóźnienie może wynikać w związku że jest to stara konsola ? czy np. wymiana pada by coś dała ?

5. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    O problemach z GTA V nie słyszałem.
    Wiem tyle, że gra płynniej 'chodzi' gdy PlayDisc nie jest zainstalowany na HDD.

Opóźnienie? Hmm, być może pad, być może moduł RF. Być może jesteś przewrażliwiony.
    U mnie jest podobnie, ale nie przeszkadza mi to w żaden sposób.

6. manutd

manutd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bo wcześniej podłączona miałem konsole do także starego telewizora, takiego z kineskopem i wtedy opóźnienia w ogóle nie było, a tu gdy konsola jest podłączona do samsunga led to troszke jakby inaczej... ona tez dodatkowo nie ma wejścia hdmi...

Wiem, ze pytanie nie jak w temacie, ale czy w fife 14 można grać po sieci normalnie ? czy trzeba xboxlive wykupic ?

7. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    W każdej grze żeby zagrać multi trzeba mieć golda.
    Odradzalbym zakup xsa 2006. Jeśli konsola fat to tylko na płycie głównej jasper. :)

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

8. manutd

manutd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy obojętnie jaki kupię nowy pad to bedzie kompatybilny z moją stara konsolą ?

9. maciex967

maciex967 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, wszystkie pady oczywscie od xboxa 360 działają, nawet te najnowsze na starszych konsolach

Wczytywanie...

Poleć forum