1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe gry wołają o aktualizację/błędy przy uruchomieniu. Lt. 2.0 Dash 13604

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ivan1227, Październik 28, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ivan1227

ivan1227 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Ostatnio borykam się z coraz częstszymi problemami przy uruchamianiu najnowszych tytułów na xboxa360.
    Przy instalacji bądź próbie uruchomienia części gier konsola wywala mi błędy o konieczności aktualizacji bądź niemożności uruchomienia danego tytułu, ponieważ płyta jest nieobsługiwana/brudna.
    Wszystkie gry nagrywam przerobioną nagrywarką iHAS124B, aż do niedawna nie było z grami żadnych problemów. Konsola posiada LT. 2.0 oraz dash 13604, dodam że nigdy nie łączyłem się z Live.
    Jeśli zaktualizuję konsolę do najnowszego dasha to utracę przeróbkę? Czy istnieje możliwość uruchomienia nowych tytułów bez konieczności aktualizacji konsoli?
    PS: Niechętnie chcę przerabiać konsolę pod LT 3.0. Wiem, że pewnie te pytania były zadawane tysiące razy, z góry przepraszam i proszę o wyrozumiałość.
    Pozdrawiam
    ivan1227

2. Lotnik421 Xbox One

3. adi220

adi220 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Z tego co się orientuje konieczna będzie aktualizacja do LT.3.0 Mam identyczny problem, nagraniu gry na płytę nagrywarką ihas wywala błąd o nierozpoznanej płycie. Z tego co mi wiadomo, to najnowszy dash 16113 nie usuwa przeróbki. Sam zaktualizowałem - stare gry chodzą bez problemu, a żeby można było odczytać gry xdg3 należy zaktualizować.

1 osoba to lubi.
  4. Meganz32

Meganz32 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Nagrywac IMGBURN i odpowiednio przepuścić przez abgx360, chill.

1 osoba to lubi.
  5. ivan1227

ivan1227 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi. Aktualizację do LT 3.0 uważam za ostateczność.

Płyty zawsze nagrywam poprzez IMGBurn, na verbatimach przy prędkości 2,4x.
    Właśnie próbowałem uruchomić parę gier, które nagrałem już dość dawno, lecz nie miałem okazji ich przetestować - każda wywala błąd z aktualizacją. Czy program abgx360 pomoże mi się pozbyć tego problemu? Czy mogę prosić o instrukcję krok po kroku co powinienem robić w programie abgx360?

6. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Powiem Ci szczerze że każde inne rozwiązanie niż LT 3.0 to strata Twojego czasu i pieniędzy.

1 osoba to lubi.
  7. ivan1227

ivan1227 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, dzięki za pomoc, postaram się przerobić konsolę na nowsze LT.
    Mam jeszcze jedno pytanie - czy aktualizacja do dashu 16197 jest bezpieczna? Nie utracę żadnych danych/przeróbki/itd?

8. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    moim zdaniem najpier zaktualizuj konsole min do dasha 15574 i gry bedą chodzić skoro masz ihasa to lt 2.0 jeszcze pociaga gry obecne i stare

1 osoba to lubi.
  9. ivan1227

ivan1227 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielkie dzięki, zrobiłem dokładnie jak radziłeś, wszystkie gry śmigają aż miło popatrzeć.
    Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc.
    Temat jest do zamknięcia.

Pozdrawiam,
    ivan127

10. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Zamykam