1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe gry Xtreme LT 1.1 Dash 9199

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez freeman94, Listopad 25, 2010.

1. freeman94

freeman94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Witam
    Wyszedł już nowy LT+, ale nie chce go wgrywać bo i tak nie gram Online, konsole odłączoną mam od neta i na starym dashu siedze 9199.
    Czy jest jakiś sposób na odpalenie gier z AP 2.5 nie chodzi mi o te trzy aktualizacje bo podobno dzialają ale teraz harry poter wyszedl i prosi o nową więc tak czy owak będzie nowa aktualizacja i ten sposób przestanie dzialać. CHodzi mi o to czy moge odpalic nowe gry ap25 na 9199 jakimś programem spatchować abgx 1.0.4, lub moge też zaktualizować dasha tylko czy jest jakiś sposób by nie wgrywać LT+ a grać w nowe gry??
    NIe za bardzo mi pasuje wgrywanie lt+ bo nie mam gdzie tego zrobic.
    Prosze o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Milex

Milex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    022
  4. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    freeman94, zapytałem na xbox360iso.com o tego Harry'ego Pottera i ktoś odpowiedział, że ta gra nie ma AP 2.5.

Wczytywanie...

Poleć forum