Nowe Halo na E3? Microsoft rejestruje domeny

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Z jednej strony to tylko rejestracja domen, ale z drugiej - przed E3 wszystko zdaje się zyskiwać drugie dno. Czyżbyśmy za kilka dni byli świadkami zapowiedzi nowej odsłony Halo?



Firma opiekująca się domenami na zlecenie Microsoftu wykupiła pod koniec maja dla giganta z Redmond kilka adresów: SpartanAssault.net, HaloSpartanAssault.com, Halo-SpartanAssault.com, Halo-SpartanAssault.net i HaloSpartanAssault.net. Co może kryć się pod nazwą Halo: Spartan Assault? Data rejestracji adresów może być nieprzypadkowa - wszak już za kilka dni rozpoczynają się największe targi branżowe, E3. Microsoft może mieć na nich do przekazania wiele interesujących informacji dla fanów Halo.

Zachodnia prasa sugeruje, że na konferencji firmy doczekamy się zapowiedzi nowej części serii stworzonej przez Bungie i kontynuowanej przez 343 Industries, a rejestracja domen ma być kolejnym dowodem na potwierdzenie tych podejrzeń. Nie wolno jednak zapominać o serialu Halo, za który odpowiada Steven Spielberg. O produkcji tej gigant z Redmond jedynie napomknął podczas wystąpienia dotyczącego oficjalnego przedstawienia konsoli Xbox One.

Być może na E3 przedstawiciele firmy będą w stanie powiedzieć o niej nieco więcej.


Źródło:
Nowe Halo na E3? Microsoft rejestruje domeny - gram.pl


może wreszcie wraz z nową konsolą sięgnę po Halo :p
 

Angel_

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Użytkownik
Fanka nie jestem, ale Reach mi sie podobal bardzo:) 4 tez musze wkoncu sprobowac.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
może wreszcie wraz z nową konsolą sięgnę po Halo :p[/i]


Mam tylko nadzieję, że będzie równie epickie jak Halo 4 i wtedy już mogę spać spokojnie :)
 
Znowu HALO, no tak bo przecież nic innego nie mają, 5 exów na krzyż, to już robi się nudne.
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik


Mam tylko nadzieję, że będzie równie epickie jak Halo 4 i wtedy już mogę spać spokojnie :)
jakoś nigdy nie przepadałem za strzelaniem się w kosmosie czy czymś podobne. Wole bardziej przyziemne realia !
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Mnie taż HALO jakoś nigdy nie przypadł do gustu, wolę gry w naszych realiach.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
@up i 2xup Szczerze Wam powiem, że też nie przepadam za strzelaniną w kosmosie czy coś podobnego. Ale wystarczy tylko wgłębić się w fabułę Halo i wciąga jak odkurzacz electrolux. I jeszcze te multi dopracowane do ostatniej szewki... ahhhh :D
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
@up i 2xup Szczerze Wam powiem, że też nie przepadam za strzelaniną w kosmosie czy coś podobnego. Ale wystarczy tylko wgłębić się w fabułę Halo i wciąga jak odkurzacz electrolux. I jeszcze te multi dopracowane do ostatniej szewki... ahhhh :D
Każdy ma swój gust i jak wiadomo nie dyskutuję się o nich :D
Dodam jeszcze że HALO jest bezdyskusyjnie bardzo dobrą grą ale trzeba lubić ten typ gier :)
 

Remix27

Banned
Jakby to bylo na 360 znowu bany beda :), a tak jak widze halo to nie zbyt pozbyt pozytywna mam opinie o niej bo nuda...i tylko myslec oh nooooo znowu to wyszlo.
 

Sanrajs

Użytkownik
Użytkownik
A ja z przyjemnością zagram, pamiętam jak dawno dawno temu zagrałem w pierwszą odsłonę serii HALO i urzekła mnie momentalnie :D Podobnie było z kolejnymi częściami, aż łezka się w oku kręci :D
 

Do góry Bottom