1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe informacje o grze The Amazing Spider-Man

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Maj 7, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Najnowszy numer Game Informera przynosi nam garść nowych informacji na temat gry The Amazing Spider-Man. Redaktorzy amerykańskiego magazynu spędzili przy najnowszym dziele studia Beenox trzy godziny i skrupulatnie zapisali to, co udało im się zaobserwować.

Po całym mieście rozproszono losowe wydarzenia ze świata przestępczego. Pościgi samochodowe, napady czy grabieże.

W grze możemy odblokować pełne wydania komiksów z Człowiekiem Pająkiem.

The Amazing Spider-Man powstaje już prawie dwa lata.

System walki przypomina ten z przygód Batmana. Ataki specjalne wykonujemy po nabiciu stosownego licznika. Wyprowadzanie ciosów jest płynne jak w produkcjach studia Rocksteady. Różnica tkwi w poziomie akrobatyki przy prowadzeniu starć.

Możemy wykorzystać sieć do szybkiego oddalenia się od groźnej sytuacji i ukrycia się. Sugeruje to pojawienie się w grze mechaniki stealth.

Developer nie zapomina o typowym systemie zbierania doświadczenia. Pozwala ono na odblokowywanie nowych poziomów w kontekście tego czy innego ciosu. Dodatkowo trzeba jeszcze szukać elementów określanych jako 'web techs'.

Wiele misji rozegra się wewnątrz liniowych pomieszczeń.

Wykonywanie zdjęć w różnych miejscach odblokowuje treści poboczne.

Mieszkańcy potrafią reagować na naszą obecność, powiedzieć nam o różnych rzeczach. Uwzględniają przy tym nasze dotychczasowe dokonania.

Umiejętność Web Rush to w pewnym sensie Zmysł Pająka - spowalnia on upływ czasu. Użyjemy jej podczas eksploracji miasta czy walce.

Seamus Kevin Fahey (Spartacus: Gods of the Arena, Battlestar Galactica) pomagał budować scenariusz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Szczerze, na początku nawet sie ucieszyłem, ale szybko przypomniałem sobie poprzednie gry ze Spider-Manem, które były totalną kichą. Moje zdanie na ten temat jest takie - dopóki Acti ma licencję na Spidey'ego, dopóty nie zobaczymy dobrej gry z nim w roli głównej.

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    O ja cie, napaliłem się na tę grę, po takich informacjach, idę zobaczyć kiedy jest planowana premiera, jak będą dobre oceny, to gra zasłuży na mój zakup :D

// Premiera 26 czerwca i nie wychodzi na PC? Chyba twórcy wiedzieli, że to spiracę :p

5. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Marvel robi dobre filmy poza kilkoma wyjątkami jak Hulk, Elektra, Fantastyczna Czwórka czy Spiderman. W sam raz dla amerykańskich nastolatków oraz fanów Smallvile i American Pie.

Wracając do gry będzie crap, jak 90% gier na licencji...

6. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    ja tam jestem nastawiony pozytywnie, Spider-Man 3 na PSP grało mi się świetnie. Czekam nieustannie na gameplay!

7. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
  8. nemesis48

nemesis48 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    Nie podoba mi się postać Spider-Mana taki peda.l.. jest z niego,gry z nim w roli głównej też lipa.
    Za to Batmana uwielbiam, jak by pająka zrobili twórcy Arkham City to może by coś z tego było ale Spider jest do du.. najgorsza postać Marvela

Ps. To tylko moja opinia nie miałem na myśli obrazić fanów Spider-Mana

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum