Nowe informacje o grze The Amazing Spider-Man

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Najnowszy numer Game Informera przynosi nam garść nowych informacji na temat gry The Amazing Spider-Man. Redaktorzy amerykańskiego magazynu spędzili przy najnowszym dziele studia Beenox trzy godziny i skrupulatnie zapisali to, co udało im się zaobserwować.



Po całym mieście rozproszono losowe wydarzenia ze świata przestępczego. Pościgi samochodowe, napady czy grabieże.

W grze możemy odblokować pełne wydania komiksów z Człowiekiem Pająkiem.

The Amazing Spider-Man powstaje już prawie dwa lata.

System walki przypomina ten z przygód Batmana. Ataki specjalne wykonujemy po nabiciu stosownego licznika. Wyprowadzanie ciosów jest płynne jak w produkcjach studia Rocksteady. Różnica tkwi w poziomie akrobatyki przy prowadzeniu starć.

Możemy wykorzystać sieć do szybkiego oddalenia się od groźnej sytuacji i ukrycia się. Sugeruje to pojawienie się w grze mechaniki stealth.

Developer nie zapomina o typowym systemie zbierania doświadczenia. Pozwala ono na odblokowywanie nowych poziomów w kontekście tego czy innego ciosu. Dodatkowo trzeba jeszcze szukać elementów określanych jako 'web techs'.

Wiele misji rozegra się wewnątrz liniowych pomieszczeń.

Wykonywanie zdjęć w różnych miejscach odblokowuje treści poboczne.

Mieszkańcy potrafią reagować na naszą obecność, powiedzieć nam o różnych rzeczach. Uwzględniają przy tym nasze dotychczasowe dokonania.

Umiejętność Web Rush to w pewnym sensie Zmysł Pająka - spowalnia on upływ czasu. Użyjemy jej podczas eksploracji miasta czy walce.

Seamus Kevin Fahey (Spartacus: Gods of the Arena, Battlestar Galactica) pomagał budować scenariusz.


 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Szczerze, na początku nawet sie ucieszyłem, ale szybko przypomniałem sobie poprzednie gry ze Spider-Manem, które były totalną kichą. Moje zdanie na ten temat jest takie - dopóki Acti ma licencję na Spidey'ego, dopóty nie zobaczymy dobrej gry z nim w roli głównej.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
O ja cie, napaliłem się na tę grę, po takich informacjach, idę zobaczyć kiedy jest planowana premiera, jak będą dobre oceny, to gra zasłuży na mój zakup :D

// Premiera 26 czerwca i nie wychodzi na PC? Chyba twórcy wiedzieli, że to spiracę :p
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Marvel robi dobre filmy poza kilkoma wyjątkami jak Hulk, Elektra, Fantastyczna Czwórka czy Spiderman. W sam raz dla amerykańskich nastolatków oraz fanów Smallvile i American Pie.

Wracając do gry będzie crap, jak 90% gier na licencji...
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ja tam jestem nastawiony pozytywnie, Spider-Man 3 na PSP grało mi się świetnie. Czekam nieustannie na gameplay!
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
po pierwszym zwiastunie który pokazał nam walkę z robotami (zwątpiłem)
gdzie w filmach komiksach spyd walczył z armią robotów??

http://www.youtube.com/watch?v=FhP0abkGmJ0&feature=plcp
 

nemesis48

Banned
Nie podoba mi się postać Spider-Mana taki peda.l.. jest z niego,gry z nim w roli głównej też lipa.
Za to Batmana uwielbiam, jak by pająka zrobili twórcy Arkham City to może by coś z tego było ale Spider jest do du.. najgorsza postać Marvela

Ps. To tylko moja opinia nie miałem na myśli obrazić fanów Spider-Mana
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom