1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe informacje o Xboksie 720

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez z0nk31, Kwiecień 2, 2012.

1. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Xbox 720 (nieoficjalne logo)
    Microsoft zdradził szczegóły nowej konsoli swoim partnerom.

Według doniesień portalu VG247 Microsoft przekazał wybranym partnerom szczegółowe informacje na temat Xboksa 720. Oczywiście nie trzeba było długo czekać na przeciek do mediów i wiadomości błyskawicznie obiegły internet.

Według tych danych nowa konsola ma mieć wbudowany napęd Blu-ray i Kinecta. Sercem maszyny będzie wielordzeniowy procesor (cztery lub sześć rdzeni), z czego jeden będzie obsługiwał wyłącznie system operacyjny, a drugi Kinecta.
    Poza tym Xbox 720 będzie miał dwie karty graficzne dostarczone przez AMD i pochodzące z rodziny HD 7000. Nie będą jednak pracowały w trybie Crossfire, a w stworzonej specjalnie na tę potrzebę technologii.
    Wiadomo także, że konsola będzie wymagała stałego dostępu do internetu jako zabezpieczenia antypirackiego. Premiera nowego sprzętu Microsoftu została zaplanowana na Boże Narodzenie 2013 roku.

źródło:
    Nowe informacje o Xboksie 720 - Onet Gry

Nowa konsola, nowa technologia. Mnie to jak najbardziej odpowiada ale czy nowa konsola pozytywnie nas zaskoczy ? Mam nadzieję, że tak.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szu

szu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miejmy nadzieję na szybkiego hacka ; )

4. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
  5. Ogibb

Ogibb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak więc w kwestii nowej konsoli liczę na Sony :)

6. nemesis48

nemesis48 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    Stałe połączenie neta a jak ktoś go nie ma WTF ?? co oni wymyślają. Dobra niech nie będzie hacka ale niech gry chodzą po tyle co na pc,
    ja tam chętnie na blaszaka gry kupuje na xboxa nigdy. Mam nadzieję że z tym stałym połączeniem to jakaś bujda jak cały ten news blue-ray w pudle przecież będą musieli płaci haracz sony

7. S3bastian

S3bastian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zapowiada się ciekawa konsola, zobaczymy kiedy jakieś projekty samej budowy konsoli wypłyną do netu ;-)

8. nemesis48

nemesis48 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    Polać mu !!
    jak microsoft pierwsze wyda next-gena z takim syfem sony zobaczy że to jest be i zrobi na odwrót mam taką nadzieje przynajmniej

9. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    obawiam się że gdy wyjdzie nowa generacja konsol, sprzedaż gier będzie głownie za pośrednictwem cyfrowym

10. nemesis48

nemesis48 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    W takim razie będę musiał zmienić łącze myślę że wielu również,i myśle że to rozwiązanie nie na polskie realia i chyba upgrade pc mnie czeka

11. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Gdybym przeczytał tego newsa wczoraj, pomyślałbym, że to kolejny żart z okazji 1 kwietnia. Jak na razie nie przejmuje się plotkami i czekam na oficjalną zapowiedź.

12. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    1. Źródło: Onet.
    2. Stały dostęp do internetu jako zabezpieczenie antypirackie? 1-2 dni i zostanie złamane. Muszą się bardziej postarać. Mam nadzieję, że ten 14/15-latek odpicuje niezłe zabezpieczenie antypirackie :D

13. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Będzie oficjalna zapowiedz każdy uwierzy na razie to tylko ploty.

14. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    A z czego teraz piszesz? Z kalkulatora ? W 2012 roku chyba każdy kto interesuje się gram, a ma w domu konsolę tym bardziej, ma internet w mieszkaniu, więc co to za problem? Kupić Router to nie grzech, ja kupiłem 2 lata temu router specjalnie dla Xboxa 360 a jak dziś wygląda sytuacja? Xbox dawno sprzedany, do routera są podpięte 2 komputery i ja telefonem się podłączam pod wifi - to była świetna inwestycja, za grosze!

Jeżeli stałe podłączenie do neta ma zapobiec piractwu to jestem za. Jak mam czytać żale na forum że ktoś kupuje konsole za 2000zł a go na gry nie stać to nóż się w kieszeni otwiera.

Coś się rusza w kwestii plotek, mamy Durango od Microsoftu i Orbis od Sony (nazwy kodowe) więc może jest coś na rzeczy, jedna rzecz mi się nie zgadza, a mianowicie: zapowiedź na E3 2013 a premiera pod koniec 2013? NO WAY! Jeżeli nintendo od zapowiedzi konsoli do premiery daje 1,5 roku to nie wierzę że takie giganty zrobią to w pół roku, no nie ma mocy.

Nie byłbym taki pewien, jeżeli konsola po włączeniu pierwsze co sprawdza to połączenie z internetem, jeżeli go nie wykryje to się wyłącza i tyle, jak tu się do tego dobrać?

15. wlascicielek

wlascicielek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja tam jestem w tej kwestii bez zdania. Z jednej strony powinno się kupować, ale z drugiej- jak kupuję grę typu NFS The Run i przechodzę fabułę w około 2h, a wydaję na nią dwie stówki to nie mam wtedy nic przeciwko żeby ktoś sobie ją ściągał.

Samo połączenie z internetem to lekki śmiech na sali, ale w końcu i tak to rozpracują. Fakt jest taki, że nie da się zrobić czegoś- czego ktoś inny nie przerobi. Tak więc nie martwiłbym się na zapas[ chociaż mi akurat to zwisa]. Z resztą to tylko plotki.

16. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Nie wiem, ale chciałbym żeby Microsoft zainstalował jakieś mega porządne zabezpieczenia w swojej przyszłej konsolce (m.in właśnie stały dostęp do internetu) :)

17. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Okej, dobry przykład, wydać 200zł na kilka godzin zabawy, a jak temu zapobiec? Poczytać chwilę w necie o opiniach, recenzjach, skoro już wydajemy spore (jak na polskie portfele) pieniądze na gry, to dobrze żeby to były dobre gry, a te słabe? Niby można je spiracić, ale można się też bez nich obejść, ograwszy opcjonalne demko, albo w ogóle obejść się smakiem, może mam prymitywne podejście ale nie uważam je za złe, dobre hity zapewniające rozrywkę na wiele godzin są warte kupna, a jakieś bullshity niedorobione zasługują na olanie moczem.

18. Ogibb

Ogibb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak na polskie realia kupowanie gier za 200 zł się po prostu nie przyjmie, ktoś to tak czy tak przerobi, średnia płac w Polsce to 1500 zł/2000 zł myślisz, że szary polaczek byłby w stanie tyle zapłacić za grę dla dziecka? Oczywiście możesz powiedzieć, że skoro zapłacili rodzice tyle za konsolę to powinni mieć też jednak na grę jednak w nie jednej rodzinie jest tak, że dziecko dostaje konsole na np. święta - dziecko ucieszone a o to chodzi rodzicom :)

19. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    najważniejsze żeby microsoft zrezygnował z płatnego xbox Live i żeby gracze mogli pograć między sobą za darmo w sieci.

20. ZDZISIU222

ZDZISIU222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ironizując poprzednie wypowiedzi np Draiger'a zadam pytanie "po co"? Przecież, jak ludzie są na tyle bogaci, żeby kupić konsole, to powinno też ich stać na opłacanie live'a.
    Ludzie, ogarnijcie się troszkę, będą nam kazać płacić za oddychanie to, też będziecie posłuszni jak te barany i zgodzicie się? Tych panów z korporacji (wszystkich, niezależnie od tego czy to MS, Apple, czy Sony) trzeba trzymać krótko, bo zaczną za bardzo się rządzić (czego przykładem jest ACTA).
    A co do tematu? Serio, XBOX z BluRay? Naprawdę ktoś w to wierzy? To samo tyczy się najnowszych "wiadomości" odnośnie nowego PS, który ma działać na bibliotekach directX. To tak jakby do BF dać Price'a z CoD'a. Ja wiem, że na tym świecie dzieją się różne rzeczy ale bez przesady.

21. Sevcio

Sevcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Głogów
    Jak kupujesz takie badziewie, to się nie ma co dziwić :) . Zanim kupisz grę poczytaj recenzje, obejrzyj na YouTube też videorecenzje. Dowiedz się na ile czasu mniej więcej gra wystarcza, co oferuje, czy zmienia się coś do jej poprzedniczki. Ja tak zawsze robię. Nie kupuję często gier, bo fundusze mi nie pozwalają, ale przez miesiąc, czy dwa potrafię cieszyć się tą jedną, żeby przejść ładnie fabułę, potem porozwiązywać ciekawe misje poboczne i ewentualnie zaliczyć parę acziwów (calaczek :D ). Przykładem jest Red Dead Redemption i GTA IV. Samo GTA około 30 godzin głównego wątku, a misje poboczne, wyciśnięcie 100%, spokojnie z 40 godzin by zajęło.

Wczytywanie...

Poleć forum