1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe informacje ze świata Red Faction

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Maj 6, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Mam nadzieję, że kojarzysz jeszcze tytuł RED FACTION: GUERRILLA? Marsjańskie krajobrazy, zniszczalne środowisko i masa zabawek pozwalających efektownie i efektywnie środowisko owe doprowadzać do ruiny. Niestety, gra szybko popadała w schemat, a fabuła była, kolokwialnie rzecz ujmując, do bani. Nie przeszkodziło mi to spędzić z tytułem tym kilku przyjemnych dni, rozkoszując się orgią zniszczenia. Tym radośniej przyjąłem więc informację, jaką przekazał mediom Brian Farrell, pełniący w THQ funkcję CEO. Zaczął od słownego biczowania się za kiepską fabułę, chwilę później jednak stwierdził, że gra ma potencjał i nie pozwoli na to, aby kolejne części również przepadły w gąszczu innych tytułów. Kolejna część gry, której premiera zapowiedziana jest na I kwartał 2011 r., ma cię zmiażdżyć fabularnie. Jednocześnie Brian zapowiedział, że więcej informacji odnośnie gry otrzymasz w maju. Ciekawa zagrywka, zwłaszcza w świetle zbliżających się targów E3, które wg mnie byłyby lepszą okazją do podkręcenia oczekiwania graczy.

Kolejnym elementem mającym promować markę RED FACTION są plany realizacji przez THQ filmu pełnometrażowego i/lub serialu opartego na konflikcie EDF z marsjańską partyzantką. Cóż, dobrego sci-fi nigdy za wiele, więc czekam na rozwój wypadków. [Fafor]

Nowe informacje ze świata Red Faction | Konsolowisko.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    grałem i kumpla chwilę w tego red fuckszyna i jakoś mi do gustu nie przypadł... no ale z 2 może być inaczej, oby tylko nie były powiązane fabularnie :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum