1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe konto Xbox Live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez WineToo, Październik 12, 2012.

1. WineToo

WineToo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radzionków
    Witam, chciałem ostatnio zrobić bratu konto na Xbox Live z darmowym miesiącem, otóż po wybraniu konta gold na miesiąc, prosi o podanie karty kredytowej lub Paypala, wybieram Paypala i wpisuje tak jak mam konto na paypalu i tu, że tak powiem **** blada, bo informacje nie prawidłowe, to wybieram kartę kredytowa, Visa, wpisuje tak jak na karcie i znowu informacje nie prawidłowe? Ktoś wie jak to wykminić, ominąć czy cos podobnego ? to irytujące się staje ;o

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    darmowe konta na miesiąc przypadają tylko trzy na konsolę więc jeśli już wcześniej wykorzystałeś wszystkie to teraz darmówki już mieć nie będziesz.
    a na ominięcie kodu nie ma szansy, musisz podać prawidłowy.
    Sprawdź, może jakąś literówkę gdzieś robisz

4. WineToo

WineToo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radzionków
    Właśnie robiłem jedno konto tak... i 2 powinny być.. ; / Wszystko jest fajnie itd.. Tylko, że własnie przy tych informacjach billingowych tj. Paypal i Karta kredytowa nie akceptuje mi tego. Tzn wyskakuje, że informacje nie prawidłowe i nie potrafię dokończyć rejestracji ;/

Wczytywanie...

Poleć forum