1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe konto

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mikute, Kwiecień 16, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mikute

mikute Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam zakupiłem niedawno konsolę Xbox 360 Elite. Założyłem już jedno konto i właśnie kończy mi się w nim Gold. Mam pytanie czy jak stworzę nowe konto to zapisy z gier, achievementy z gier itp. to wszystko mi zniknie??

2. Lotnik421 Xbox One

3. miller11

miller11 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sławno
    Wraz z nowym kontem zbierasz achievementy od nowa. Zapisy zostają jednak nie będziesz mógł ich ładować na nowym profilu.

4. Morlun55

Morlun55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lidzbark Warmiński
    Savy i acziki są przypisywane do jednego konta.

5. mikute

mikute Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bc2

Czyli przykładowo jeżeli miałem w BC2 10 poziom i jakieś już karabiny odblokowane to muszę zacząć od zera??

6. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Tak.

7. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Mikute wstrzymywałem się z warnem dla Ciebie. Myślę sobie, a ma gość już ponad 80postów, zwykła pomyłka, że założył temat w dziale do tego nie przeznaczonym. Jednak się myliłem, dziś piszesz nowego posta dalej w dziale nie przeznaczonym do tego, nie napisałeś słowa: "przepraszam moderację, zaszła pomyłka, nie ten dział".... Dochodzę do wniosku, że większość Twoich postów jest zwykłym spamem na forum, skoro dalej nie wiesz gdzie zakładać nowe tematy, skoro dalej nie wiesz podstawowych informacji na temat xbox360.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum